Chmurka i Bratek - zdjęcie Chmurka i Bratek - zdjęcie Chmurka i Bratek - zdjęcie Chmurka i Bratek - zdjęcie Chmurka i Bratek - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

8,2 / 10

Chmurka i Bratek

Czy wiecie co robi Chmurka na ziemi? Spotyka Bratka i pomaga roślince rozkwitnąć. A także objaśni nam różne zjawiska pogodowe i pokaże, jak ważne jest czyste środowisko. Rezolutna Chmurka i bohaterski Bratek zapraszają na interaktywny muzyczny spektakl w chmurach. Przekonacie się, że przyjaźń może przezwyciężyć wszelkie kłopoty. Spektakl dla dzieci od 1.5 roku do 6 lat.

Na scenie występuje Karolina Węgrzyńska, Michał Węgrzyński.

Czas trwania: 45 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Tekst: Pola Wójcik

Konsultacja reżyserska: Katarzyna Kawalec

Multimedia: Jan Falba

Muzyka: Zuzanna Całka

Scenografia: Małgorzata Domańska

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Ekspresja Bratka była wyrazista i zabawna, Chmurka fajnie wciągała dzieci do interakcji. Pomysł z podarowaniem sadzonki bratka - w dziesiątkę :-)

  a_.....@ga...ta.pl / 20 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo kolorowy, dzieci słuchały z zainteresowaniem jak na swój wiek. Wesoło, kolorowo i edukacyjnie. Polecam wszsytkim rodzicom i babciom, dziadkom.

  ma.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  super spektakl. świetna zabawa dla dziecka

  cz.....@....pl / 23 listopada 2017

 • 9,0/ 10

  Super, dziękujemy sympatycznym aktorom. Moja dwuletnia wnusia była zachwycona, nawet przez chwilkę nie nudziła się. Polecam

  ma.....@gm...il.com / 05 czerwca 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo dobrze się bawiliśmy, przyjemna bajka w fajnym miejscu.

  po.....@ho...il.co.uk / 23 stycznia 2017

 • 7,0/ 10

  Fabuła - bardzo dobra, obecna, a jednocześnie na tyle prosta, że młodsze dzieci mogą za nią nadążyć. Zastrzeżenia mam jedynie do oprawy muzycznej - mogła by być na wyższym poziomie, a tekst piosenek łatwiejszy do zaśpiewania/opanowania przez dzieci. Cała reszta bardzo się nam podobała.

  iz.....@gm...il.com / 13 listopada 2017

 • 6,0/ 10

  Sugerowałabym, żeby bratek wytaczał się na scenę trochę mniej dramatycznie, i trochę mniej ubolewał, lamentował, bo może przestraszyć co bardziej wrażliwe i empatyczne dziecko. Mój synek bardzo się przestraszył i musieliśmy opuścić salę po 15 minutach spektaklu. Nie chciał ponownie wrócić na widownię, bo słyszał zza kurtyny lamenty bratka. Na codzień niesamowicie radosny, rozśpiewany 2,5 latek.

  an.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2018

Teatr Maskarada - Adres i dojazd

Pałac Staszica, ul. Nowy Świat 72, Warszawa

http://maskarada.waw.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.