Prywatna Klinika - zdjęcie Prywatna Klinika - zdjęcie Prywatna Klinika - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,1 / 10

Prywatna Klinika

Pewnego pięknego dnia w mieszkaniu pewnej atrakcyjnej kobiety powstaje niezwykłe zamieszanie z udziałem jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i ... byłego męża. Początkowe poważne tarapaty zamieniają się w splot dowcipnych sytuacji toczących się w zawrotnym tempie, ale zakończonych happy endem.

Tomasz Schimscheiner został laureatem ustanowionej w 2003 roku nagrody za rolę komediową, Wojciecha Szawula jednego z założycieli KFArT-u za kreację roli Ryszarda w spektaklu "Prywatna klinika"

"Prywatna klinika" uzyskała nominacje do nagrody Złotej Maski w kategorii najpopularniejszy spektakl dla dorosłych 2002 roku przyznawanej przez krakowską publiczność

*Teatru zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w repertuarze i obsadzie spektaklu. Uprzejmie prosimy o zajmowanie miejsc na widowni najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem przedstawienia lub koncertu. Po tym terminie obsługa nie gwarantuje możliwości zajęcia oznaczonych miejsc. Prosimy o punktualne przybycie na spektakl. Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię.

Na scenie występują między innymi Magdalena Nieć, Piotr Pilitowski, Paweł Kumięga, Tadeusz Łomnicki, Małgorzata Krzysica, Katarzyna Tlałka.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: http://www.ludowy.pl/

Realizacja

TŁUMACZENIE: ELŻBIETA WOŹNIAK

REŻYSERIA: JERZY FEDOROWICZ

SCENOGRAFIA: ELŻBIETA KRYWSZA

MUZYKA: KRZYSZTOF SZWAJGIER

INSPICJENT: ANITA WILCZAK – LESZCZYŃSKA

SUFLER: MARTYNA REZNER

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  znakomity spektakl i gra aktorów,przez cały czas się śmiałam,to rzadkość na polskich scenach.Brawo rezyzerbrawo aktorzy,brawo Teatr Ludowy,!

  b7.....@gm...il.com / 06 lutego 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajny, lekki spektakl. Dobrze się bawiliśmy:). Reanimacja lisa- bezcenna:)

  m......@....pl / 01 stycznia 2019

 • 8,0/ 10

  Lekka farsa, Świetnie zagrana. Gorąco polecam jako niezwykle skuteczny atydepresant,

  an.....@gm...il.com / 25 czerwca 2018

Teatr Ludowy - Adres i dojazd

ul. Osiedle Teatralne 34, Kraków

http://www.ludowy.pl/

Kup bilet