Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie Powiedzmy miłość - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów
103 zainteresowanych osób

7,8 / 10

Powiedzmy miłość

Miłość. Albo, powiedzmy miłość…

Albo dokładniej – „Powiedzmy miłość”, czyli kolejna premiera Teatru Komedia.

Albo jeszcze dokładniej – polska prapremiera cieszącej się olbrzymim powodzeniem na europejskich scenach współczesnej angielskiej komedii.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych mężczyzn, którzy pragną rozstać się ze swoimi żonami i wymienić je na żony dużo młodsze.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych żon, którym się wydaje, że odejście męża do młodszej kobiety jest wydarzeniem rujnującym ich życie na zawsze. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych kobiet, które chcą się związać z mężczyznami, którzy opuszczają dla nich swoje dojrzałe żony. To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych mężczyzn, których żony opuszczają ich dla mężczyzn dojrzałych i znacznie majętniejszych. I wreszcie przede wszystkim to spektakl obowiązkowy dla wszystkich, którzy lubią inteligentną rozrywkę serwującą rozbrajający humor oparty na wnikliwych życiowych obserwacjach.

„Powiedzmy miłość” to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz…

Gwiazdorska obsada i zawrotnie przewrotna historia.

I pamiętaj, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Na scenie występują między innymi Joanna Koroniewska, Jan Jankowski, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Krawczyk, Marta Wierzbicka, Tomasz Dutkiewicz.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

"POWIEDZMY MIŁOŚĆ" Terence Frisby

Tłumaczenie – Elżbieta Woźniak

Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz

Scenografia – Wojciech Stefaniak

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Wydarzenie "Powiedzmy miłość" razem z mężem obejrzeliśmy z zachwytem.Spektakl pełem humoru ,świetna gra aktorów ,będziemy polecać .

  ba.....@gm...il.com / 29 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobrze się bawiłam. Co najlepsze, zwroty akcji były niesamowite

  ob.....@gm...il.com / 13 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Naprawdę super

  Na.....@gm...il.com / 12 lutego 2020

 • 8,0/ 10

  jest ok

  ma.....@au...af.pl / 15 lipca 2021

 • 4,0/ 10

  Pomysł na sztukę ciekawy, wręcz obiecujący, jednak coś nie zagrało. Ciężko mi ocenić co konkretnie. Wydaje się, że słabo przetłumaczone dialogi w pierwszej części przedstawienia sprawiły, że na przerwę wychodziłam z mieszanym uczuciami co do powrotu. Na szczęście druga część jakby lepsza, uratowała wrażenie całości. Mimo, że aktorzy super, to jedna ze słabszych sztuk na jakich ostatnio byłam.

  Za.....@gm...il.com / 15 maja 2019

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a, Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet