Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych - zdjęcie

Hotel Westminster + Najlepsze z najlepszych

"Hotel Westminster"

Farsa to nie jest gatunek dla ludzi o słabym sercu… Zaś farsy autorstwa mistrza gatunku Reya Cooney’a / Mayday, Okno na parlament, Nie teraz kochanie / ilością śmiechu mogą przyprawić o zawał nawet najmocniejsze serca.

Nie inaczej jest z farsą „Hotel Westminster”.

Jak to zazwyczaj bywa, proste z pozoru wydarzenie, przeradza się w surrealistycznie nieprawdopodobny ciąg wydarzeń znacząco wykraczających poza codzienny standard zdrowego rozsądku.

Wystarczy tylko w wytwornym hotelu w Londynie spotkać ze sobą przystojnego posła i wiceministra partii rządzącej z posłanką partii opozycyjnej.

Nadmieńmy, że poseł pojawił się w hotelu ażeby spędzić upojne chwile ze swoją kochanką, a nie z posłanką partii opozycyjnej – tym bardziej, że jej poglądy natury etycznej bardzo odbiegają od standardów pana wiceministra.

Ponadto dodajmy do tego żonę posła, która nieoczekiwanie jest tam gdzie jej być nie powinno, wścibską recepcjonistkę i sprytną pokojówkę oraz mistrza wszelkich gaf i doraźnych katastrof – sekretarza pana ministra. Mamy już niezły koktajl, prawda?

Jeżeli jeszcze wmieszamy w sam środek tego wybuchowego drinka bardzo ekscentrycznego kelnera i nadmiernie stanowczego dyrektora hotelu, który bliski apopleksji mówi : ”W tym hotelu jest zdecydowanie za dużo seksu i ja nic z tego nie mam”, to osiągniemy apogeum delirycznych i niedorzecznych nieporozumień, ciągnących nas nieuchronnie w kierunku pięknej katastrofy.

Klasyczna farsa w gwiazdorskiej obsadzie.

W roli głównej nieopanowany i oczyszczający śmiech.

"Najlepsze z najlepszych"

Widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX – aż do czasów nam współczesnych.

Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć.

Cały wieczór podzielony zostanie na – lata ’50,’60,’70,’80 i ’90 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów i tancerzy stanowią m.in.gwiazdy Teatrów Roma i Buffo, gwarantując najwyższy poziom estradowy. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.

Na scenie występują między innymi Magdalena Wójcik jako Hotel Westminster, Grażyna Wolszczak jako Hotel Westminster, Jan Jankowski jako Hotel Westminster, Jerzy Bończak jako Hotel Westminster, Tadeusz Chudecki jako Hotel Westminster, Magdalena Margulewicz jako Hotel Westminster.

Czas trwania: 230 minut

Zwiastuny

Obsada

Magdalena Wójcik - zdjęcie

Magdalena Wójcik
Hotel Westminster

Grażyna Wolszczak - zdjęcie

Grażyna Wolszczak
Hotel Westminster

Jan Jankowski - zdjęcie

Jan Jankowski
Hotel Westminster

Jerzy Bończak - zdjęcie

Jerzy Bończak
Hotel Westminster

Tadeusz Chudecki - zdjęcie

Tadeusz Chudecki
Hotel Westminster

Magdalena Margulewicz - zdjęcie

Magdalena Margulewicz
Hotel Westminster

Andrzej Deskur - zdjęcie

Andrzej Deskur
Hotel Westminster

Mateusz Banasiuk - zdjęcie

Mateusz Banasiuk
Hotel Westminster

Katarzyna Ankudowicz - zdjęcie

Katarzyna Ankudowicz
Hotel Westminster

Bogdan Kierejsza - zdjęcie

Bogdan Kierejsza
Hotel Westminster

Monika Rowińska - zdjęcie

Monika Rowińska
Najlepsze z najlepszych

Iwona Loranc - zdjęcie

Iwona Loranc
Najlepsze z najlepszych

Tomasz Dutkiewicz - zdjęcie

Tomasz Dutkiewicz
Najlepsze z najlepszych

Jakub Szydłowski - zdjęcie

Jakub Szydłowski
Najlepsze z najlepszych

Mariusz Totoszko - zdjęcie

Mariusz Totoszko
Najlepsze z najlepszych

Realizacja

Autor: Ray Cooney

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak

Reżyseria: Jerzy Bończak

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Kostiumy: Ewa Gdowiok

Teatr Komedia - Adres i dojazd

ul. Słowackiego 19a, Warszawa

http://www.teatrkomedia.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.