Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie Wariatkowo Sp. Z O.O. - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów
31 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Wariatkowo Sp. Z O.O.

Czy zgodzicie się, że w dzisiejszym świecie ciężko nie oszaleć? Najlepszą receptą na wszelkie "odchylenia", staje się pełna humoru i dystansu do rzeczywistości, najnowsza komedia w reżyserii Emiliana Kamińskiego, czyli "Wariatkowo Sp. z o.o.".

Dr Tymian (Michał Sitarski) to szanowany lekarz, żonaty z niezwykle atrakcyjną Teresą (Magdalena Wójcik). Na skutek obopólnego oziębienia, ich niegdyś gorące uczucie ostygło, a jedyne co ich łączy to wspólna klinika. Pewnego dnia szpitalna rutyna, zostaje dosłownie wywrócona do góry nogami. Gorączka poprzedniej nocy, casting na sekretarkę, kontrola NFZ, a w tym wszystkim podejrzenie przestępstwa - czy medycyna jest w stanie sobie z tym poradzić? Choć zadania nie ułatwią żywiołowa Adrianna (Dominika Majewska) i hotelowy rozrabiaka Adrian (Marcin Stępniak), sytuację próbować będą opanować szalony naukowiec dr Prawoślaz (Zbigniew Suszyński) i swojski sierżant Szmalec (Rafał Szałajko).

Pamiętaj drogi Pacjencie! Silny i przewlekły stres jest przyczyną wielu chorób, dlatego uspokój się, wyluzuj, spuść z tonu. Nie wiesz jak to zrobić? Serdecznie zapraszamy na grupową terapię dowcipem i śmiechem do Kamienicy.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Na scenie występują między innymi Zbigniew Suszyński jako Doktor Prawoślaz, Marcin Stępniak jako Adrian, Dominika Majewska jako Adrianna, Magdalena Wójcik jako Teresa, Rafał Szałajko jako Sierżant Szmalec, Michał Sitarski jako Doktor Tymian.

Czas trwania: 120 minut
Źródło zdjęcia: https://teatrkamienica.pl/pl/top-spektakle/spektakle-dla-doroslych/144/wariatkowo-sp-z-o-o

Zwiastuny

Występują

Zbigniew Suszyński - zdjęcie

Zbigniew Suszyński
Doktor Prawoślaz

Rafał Szałajko - zdjęcie

Rafał Szałajko
Sierżant Szmalec

Michał Sitarski - zdjęcie

Michał Sitarski
Doktor Tymian

Realizacja

Autor:

Joe Orton

Reżyseria:

Emilian Kamiński

Opracowanie reżyserskie: Emilian Kamiński

Tytuł oryginału: What the Butler Saw

Scenografia i Kostiumy: Anna Rudzińska

Charakteryzacja: Katarzyna Szkop

Kierownik produkcji: Karolina Mieteń

Asystentka reż.: Karolina Mieteń

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Sztuka była bardzo udana, zwariowana tak jak wskazuje tytuł , zabawna. Dobra gra aktorska. Ogólnie bardzo mile spędzony czas

    da.....@....pl / 07 maja 2023

  • 5,0/ 10

    Liczyłem na chociażby klasyczną fabułę (bez szukania na siłę oryginalności w relacjach damsko-męskich - to samo w sobie jest fascynujące:)) i inteligentny humor (Kamienicę postrzegam jako jeden z lepszych warszawskich teatrów) ale rozczarowałem się tą sztuką: przypadkowe dialogi, mało śmieszne i prymitywne, dużo hałasu ze sceny zamiast treści, wyjątkowo eklektyczna fabuła (mimo sugestywnego tytułu wcale taka nie musi być!). Znajomym nie polecam tej sztuki.

    d......@on...et.eu / 21 października 2022

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.