Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
30 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Tytus, Romek i A’tomek, czyli jak zostać artystą

Przygodę czas zacząć! W pracowni wielkiego wynalazcy – profesora T’alenta – pojawia się niespodziewany gość – szympans Tytus. Genialny naukowiec wpada na pomysł aby uczłowieczyć Tytusa. Jednak co zrobić, jeśli nieznośny szympans wcale nie chce być uczłowieczony, a wszystkie próby profesora okazują się zawodne? Pora sięgnąć po nietypowe środki i wezwać na pomoc harcerzy. Romek i A’Tomek natychmiast przybywają na wezwanie, dla nich żadne zadanie nie jest straszne. Harcerze początkowo również nie radzą sobie ze swoim nowym przyjacielem, jednak nie poddają się. Tytusa razem z nimi wyrusza w podróż wannolotem do Paryża i Londynu, a tam A’Tom wpada na genialny pomysł! Jaki? Dowiecie się podczas przedstawienia!

Spektakl „Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa.

Na scenie występują między innymi Rafał Szałajko, Maciej Makowski, Łukasz Matecki, Bartosz Adamczyk , Katarzyna Taracińska-Badura, Łukasz Matecki.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: http://teatrkamienica.pl

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Spektakl przyjemny, moim zdaniem przeznaczony dla dzieci maksymalnie w wieku 8-9 lat. Ni tak jak w opisie - do 12.

    Ju.....@po...ta.fm / 04 lutego 2020

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.