Niespodziewany powrót - zdjęcie Niespodziewany powrót - zdjęcie Niespodziewany powrót - zdjęcie Niespodziewany powrót - zdjęcie

Średnia ocena

26 oddanych głosów

9,0 / 10

Niespodziewany powrót

9,0/ 10

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira.

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą!

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia!

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru!

Na scenie występuje Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski.

Realizacja

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna gra aktorska. Klasa de Lux.

  re.....@gm...il.com / 19 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetna gra obydwu Panów, na przestawienie zabrałam mamę i obie się śmiałyśmy widząc w postaciach siebie i nasze kłótnie

  sk.....@gm...il.com / 31 grudnia 2022

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna komedia! Daniel Olbrychski nadal w świetnej formie. Z Karolakiem tworzą świetny duet, każdy może znaleźć cząstkę siebie lub swojego ojca w jednym lub drugim. Gratulacje Panowie

  jr.....@....pl / 23 października 2022

 • 10,0/ 10

  popis aktorski , trzeba samemu obejrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  to.....@gm...il.com / 09 września 2022

 • 10,0/ 10

  świetny tekst, doskonała gra aktorów, b. dobra scenografii. Sama przyjemność! Dziękujemy!

  ma.....@qu...pi.com / 27 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Olbrychski świetny!!

  js.....@....pl / 29 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Aktorzy,wiadomo doskonali.Ze względu na aktorów wybrałam ten spektakl. Nie był dla mnie komedią, mimo tego podobał mi się bardzo. Takie relacje,sprzeczki,wręcz kłótnie z rodzicami są zrozumiałe. Wiekowo jestem bliżej ojca,niż Henryka. Bardzo podobała mi się scenografia.

  go.....@gm...il.com / 11 lutego 2022

 • 9,0/ 10

  Bardzo dobrze zagrany spektakl. Zawsze boje się kiedy gra tylko dwóch aktorów, ale tutaj potrafili znakomicie zachować dynamikę podczas całego przedstawienia. Obaj panowie zagrali znakomicie.

  se.....@po...ta.onet.pl / 13 lutego 2023

 • 8,0/ 10

  Świetny Pan Olbrychski ta dykcja i charyzma miodzio, natomiast Pan Karolka również niczego sobie. Spektakl warty zobaczenia, momentami zabawny, ale czasami również dość smutny i skłaniający do refleksji.

  se.....@gm...il.com / 25 marca 2022

 • 7,0/ 10

  Gdyby nie dużą ilość wulgarnych słów i krzyki spektakl byłby lepszy

  st.....@....pl / 30 grudnia 2022

 • 7,0/ 10

  Pan Daniel bez dwóch zdań jest ikoną aktorstwa polskiego. Gra doskonale ale wg mnie sztuka choć ma potencjał nie jest genialna. Ja byłam w teatrze dla Pana Olbrychskiego wiec nie zawiodłam się.

  yo.....@gm...il.com / 19 grudnia 2022

 • 4,0/ 10

  Ciekawy , na czasie temat o trudnych relacjach . Daniel Olbrychski zaskakuje formą , energią piękną dykcją . Tomasz Karolak - na odwrót - nie gra tylko mówi - bez dykcji , intonacji głosu. Dwie skrajnie różne szkoły aktorstwa. Szkoda.

  el.....@gm...il.com / 14 marca 2022

Teatr IMKA - Adres i dojazd

ul. Kocjana 3, Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.