Scena Mistrzów: KOT - otchłanie miłości - zdjęcie Scena Mistrzów: KOT - otchłanie miłości - zdjęcie Scena Mistrzów: KOT - otchłanie miłości - zdjęcie Scena Mistrzów: KOT - otchłanie miłości - zdjęcie

Scena Mistrzów: KOT - otchłanie miłości

Kot- otchłanie miłości to spektakl o miłości rodzącej się między dwojgiem boleśnie doświadczonych przez życie bohaterów.

O miłości, której usilnie się pragnie, aby unicestwić demony przeszłości. O instynktownej, rozpaczliwej wręcz potrzebie intymnej bliskości partnera.

To opowieść o miłości trudnej, która niespodziewanie zamienia się w inny groźny żywioł namiętności – nienawiść.

Wnikliwa analiza tego, co w naszej naturze jest elementem destrukcji, elementem, który uniemożliwia budowanie dojrzałej relacji. To przenikliwa, bolesna i pouczająca historia, inspirowana twórczością specjalisty od kryminalnych zagadek Georgesa Simenona. Przedstawienie tajemnicze, dwuznaczne, nasycone niedopowiedzeniami, do końca trzymające w napięciu…

Spektakl jest pierwszą produkcją Teatru Groteska z cyklu Scena Mistrzów. W rolach głównych zobaczymy duet aktorski: Annę Sokołowską i Wiesława Komasę, partnerować im będą aktorki: Aldona Jankowska i Olga Przeklasa.

Na scenie występuje Aldona Jankowska, Olga Przeklasa, Anna Sokołowska, Wiesław Komasa.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

reżyser : Adolf Weltschek

muzyka: Marek Piekarczyk

tekst i scenografia: Małgorzata Zwolińska

Teatr Groteska - Adres i dojazd

ul. Skarbowa 2
Kraków

http://www.groteska.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.