Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

9,3 / 10

Miłość od ostatniego wejrzenia

Historia kobiety, której "wcisnęli, że polowanie na księcia to sens życia, a strach przed samotnością to koń, na którym ma pędzić, dopóki nie złowi jedynego prawdziwego szczęścia."

Co robić, gdy wymarzone małżeństwo okazuje się ciągłym stanem wojny?

Chorwacka autorka, Vedrana Rudan, z właściwą sobie bezkompromisowością i wyłaniającym się z najciemniejszych zakamarków poczuciem humoru, opowiada o miłości i nienawiści, o poniżaniu i zemście.

Na scenie występuje Małgorzata Niemirska, Anna Gajewska, Magdalena Czerwińska, Agata Wątróbska , Karolina Charkiewicz.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Reżyseria: Iwona Kempa

Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl, doskonała gra aktorek. świetne tempo .Sztuka jest o rzeczach trudnych i ważnych ale nie pozbawiona humoru.

  iw.....@po...ta.fm / 20 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Trudna i poruszająca sztuka, bardzo dobrze wyreżyserowana, rewelacyjnie zagrana przez wszystkie aktorki. Oklaski na stojąco!

  da.....@ga...ta.pl / 24 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały, poruszający tekst Vedrany Rudan w arcymistrzowskim wykonaniu pięciu aktorek. I scenografia - prosta ale niezwykła. Przejmujący wieczór...

  ba.....@dr...el.pl / 23 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest niesamowity. Wspaniala gra wszystkich aktorek. Az mi bylo wstyd po spektaklu, ze nie mialam odwagi dac oklaskow na stojaco, bo byl to spektakl, ktory poruszyl moja wrazliwosc do glebi.

  Iw.....@gm...il.com / 12 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonale zagrane choć trudny temat.. Doskonale ze są odważni aktorzy i mówią otwarcie o przemocy wobec kobiet

  e......@....pl / 03 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, aktorki idealnie wcielały się w przedstawiane role. Poruszająca, skłaniająca do przemyśleń historia, serdecznie polecam.

  ag.....@gm...il.com / 07 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny. Wspaniała gra aktorek. Spektakl wciągał, wzruszał i grał na emocjach. Gdzieś wyczytałam w recenzji, że sztuka schematyczna, Może i tak, ale jeszcze dzisiaj ją przeżywam. Polecam

  mo.....@em...be.pl / 07 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonała gra aktorek - szczególnie: Magda Czerwińska i Agata Wątróbska. Ale wszystkim paniom należą się wielkie brawa! Spektakl dla wrażliwych - choć dużo jest wulgaryzmów, mnie to nie przeszkadzało. Ważne przesłanie. Sztuka napisana przez chorwacką autorkę - sądzę, że tam jest jeszcze gorsza pozycja niż u nas. Koniecznie trzeba obejrzeć!

  sl.....@gm...il.com / 10 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Urzekła mnie gra aktorska Magdaleny Czerwińskiej, pełny profesjonalizm. Grała tak, że widziałem i czułem każdą emocje bohaterki. Nie do końca wiedziałem czy gra, czy opowiada historię swojego życia.

  kr.....@....pl / 08 grudnia 2018

 • 9,0/ 10

  Zdecydowanie dla amatorów mocnych wrażeń. Opis tego nie oddaje, ale to bardzo mocny, wzbudzający silne emocje spektakl, który w sumie niewielkimi środkami (i świetna gra aktorską) trafia bardzo głęboko. Nie sposób przejść po nim do porządku dziennego, na długo pozostaje w pamięci.

  ol.....@gm...il.com / 03 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Byłem z żoną oraz córka z zięciem. Wszyscy byli zachwyceni. Jedyny minus to kiepska akustyka sali, co przy moim osłabionym słuchu miało duże znaczenie. Zygmunt

  zy.....@st...il.pl / 09 lutego 2019

 • 7,0/ 10

  Dobra mocna Sztuka i niestety bardzo życiowa....

  ro.....@....pl / 25 lipca 2019

 • 7,0/ 10

  Spektakl w porządku, może czasem przesadnie wulgarny. Tylko dla kobiet raczej. Dość banalne hasła feministyczne wygłaszane ze sceny. Bardzo dobra gra aktorska.

  wp.....@gm...il.com / 10 lutego 2019

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy - Adres i dojazd

http://www.teatrdramatyczny.pl/

Kup bilet