Poza Rzeczywistością - zdjęcie Poza Rzeczywistością - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
18 zainteresowanych osób

7,5 / 10

Poza Rzeczywistością

Skoro to życie nie zadawala nas i nie przynosi spełnienia marzeń, dlatego by nie uświadamiać sobie wciąż tych przykrych myśli człowiek wrażliwy powinien mieć odwagę robienia czegoś poza rzeczywistością, by sztuką ratować smutek tego zagmatwania co nas otacza.

Przeciwwagą zmieniającej się nieustannie Formy i gustu w teatrze musi być ciągłe przypominanie Prawdy o Człowieku.

Scenariusz tego spektaklu powstawał w czasie prób do egzaminów V i VI semestru z przedmiotu „Praca nad rolą”, których założeniem było łączenie psychologii z formą sceniczną postaci.

Na scenie występują między innymi Malwina Turek, Mateusz Łapka, Linda Kiššová, Kamil Maria Banasiak, Maciej Hanczewski, Stefan Krzysztofiak.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Reżyseria: Wiesław Komasa

Scenografia i kostiumy: Małgorzata Grabowska-Kozera

Asystent reżysera: Anna Maria Buczek

Opracowanie muzyczne: Mirosław Jastrzębski

Choreografia: Emil Wesołowski

Opinie naszych widzów (1)

  • 8,0/ 10

    Bardzo dobra sztuka biorąc pod uwagę scenę i aktorów. Wyjątkowo intensywnie spędzone 90 minut na widowni - dokładnie to czego oczekiwałem. Scena aż kipi od skoków, zawirowań, piruetów, stania na głowie czy wiszenia pod sufitem. Kilka różnych wątków bardzo przyzwoicie zagranych przez młodych adeptów sztuki teatralnej. Możliwość obejrzenia przedstawienia na jednej ze scen Akademii Teatralnej wśród gwaru przygotowujących się aktorów bezcenne. Wszyscy aktorzy zadbali o to aby być dobrze słyszanymi przez widzów. Wybuchy energii w gniewie, namiętności, autoagresji czy arystokratycznej nonszalancji na scenie nieczęsto widywane u doświadczonych aktorów a tak miłe zmysłom widzów. Gorąco polecam!

    ce.....@gm...il.com / 06 marca 2015

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24, Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.