Jubileusz 30-lecia

Średnia ocena

4 oddane głosy

10,0 / 10

Jubileusz 30-lecia "Tercet czyli kwartet"

Najlepsze kawałki i żarty w gwiazdorskim składzie: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus oraz świetny pięcioosobowy zespół akompaniujący w najlepszej możliwej lokalizacji – w Teatrze 6.piętro.

Przed Państwem jubileusz i podsumowanie 30 lat pracy, unikalnej w polskim showbiznesie formacji – „Tercet czyli Kwartet”!

Artyści w oryginalny i mądry sposób połączą muzykę estradową, kabaretową i teatralną. Świetnie pastiszują światowe i polskie przeboje, korzystając z tekstów i tłumaczeń wybitnych autorów, pojawiają się m.in: Młynarski, Kofta, Cygan, Nowak, Waligórski, Sosnowski.

Śpiewają: po włosku, hiszpańsku, piosenki Krzysztof Krawczyka, ABBY, Złote Przeboje, WSK i inne... wszystko z ogromnym poczuciem humoru i dystansem.

Całość połączy zabawna i inteligentnie prowadzona konferansjerka prowadzona wspólnie przez Piotra, Hanię i Roberta... pełna ciekawych opowiadań, dowcipów i dygresji.

Serdecznie zapraszamy na dwugodzinną zabawę i wyjątkowy wieczór w Teatrze 6. piętro.

Na scenie występuje Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Świetne rozrywkowe przedstawienie

  to.....@gm...il.com / 05 października 2023

 • 10,0/ 10

  To było coś niesamowitego! Wszyscy śmiali się do łez. Bawiłam się wyśmienicie. Miałam niebywałe szczęście kupiłam OSTATNIE dwa bilety. Jeden z nich podarowałam najbliższej Koleżance na urodziny. Była bardzo szczęśliwa, że mogła.zobaczyć ten nieziemski spektakl na żywo!

  ek.....@gm...il.com / 25 września 2023

 • 10,0/ 10

  Jesteście WSPANIALI! Jednej z najpiękniejszych wieczorôw w moim życiu. Serdeczne gratulacje z okazji 30-lecia. Do zobaczenia wkrótce.

  an.....@gm...il.com / 25 września 2023

 • 10,0/ 10

  Fantastyczne show 🔥

  Ma.....@gm...il.com / 25 września 2023

Teatr 6. piętro - Adres i dojazd

PKiN, Pl. Defilad 1, Warszawa
(wejście od ul. Marszałkowskiej)

http://www.teatr6pietro.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.