Polonez Duo — otwarta scena Szkoły Impro - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

9,2 / 10

Polonez Duo — otwarta scena Szkoły Impro

Zapraszamy na wieczór duetów, którym bliska jest improwizacja w stylu slow comedy. Wyjątkowy wieczór dla widzów: różne duety, różne energie, komedia w wielu odsłonach. Slow comedy to sugerowanie treści poza słowami, to wrażliwość na partnera i reagowanie na to, co niewypowiedziane. To także wrażliwość na przestrzeń, tworzenie jej iluzji. Czasem także zaskakujące montaże, dzięki którym można stworzyć wielowątkową historię.

Wydarzenie ma formę sceny otwartej. To miejsce dla osób, które ucząc się improwizacji lub występując, chciałyby eksplorować na scenie nurt slow comedy. To miejsce, gdzie za każdym razem możesz spotkać się na scenie w innej parze.

Każdy duet będzie miał 10 minut.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ DUET NA SCENĘ

— Informacje znajdziesz w opisie wydarzenia, dostępnym na profilu Szkoły Impro na Facebooku: www.facebook.com/SzkolaImpro/events

Nie chcesz występować? Po prostu kup bilet i oglądaj!

● Sprzedaż biletów na wydarzenie jest prowadzona wyłącznie drogą internetową.

● Bilety w sprzedaży najpóźniej 15 minut po rozpoczęciu wydarzenia.

_____

Szkoła Impro działa w Warszawie od 2012 roku. To pierwsza w Polsce i najdłużej istniejąca jednostka, prowadząca działalność w zakresie szkoleń zawodowych z improwizacji teatralnej i komediowej. Prowadzą je doświadczeni artyści warszawskich scen oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający wieloletnie doświadczenie, którzy uczyli się od renomowanych nauczycieli i inicjatorów światowej sceny improwizacji (iO Theatre Chicago, Second City Chicago, UCB New York).

www.szkolaimpro.pl

Szkoła Impro - Adres i dojazd

https://szkolaimpro.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.