WIELKI APETYT, czyli monolog na 40 postaci - zdjęcie

WIELKI APETYT, czyli monolog na 40 postaci

Wielki Apetyt to polska adaptacja nowojorskiej sztuki Becky Mode pt. Fully Committed. Sztuka, która podbiła najpierw amerykańskie, a niedługo potem również europejskie sceny (m.in. Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Austria) w Polsce w roli głównej wystąpi Katarzyna Kwiatkowska.

Sztuka w reżyserii Pawła Aignera (m.in. Teatr Rampa, Teatr Studio, Teatr Montownia) opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje. Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, a praca na tym stanowisku wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterowi uda się zaspokoić apetyty sławnych i bogatych klientów?

Niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej czeka nas przede wszystkim ze względu na wielkie wyzwanie, jakie sztuka stawia przed rzeczywistą aktorką. Katarzyna Kwiatkowska błyskotliwie parodiuje polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, w tej sztuce wcieli się nie w jedną główną, ale w kilkadziesiąt tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka… Polska adaptacja stanowi oryginalny zabawny i ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu.

Wielki Apetyt to kolejna produkcja młodej firmy Tito Productions. Po sukcesie sztuki Boeing-Boeing, która już zbliża się do setki przedstawień (głównie Teatr Buffo, ale pokazywana również w innych miastach), firma proponuje widzom kolejną przebojową komedię.

Na scenie występuje Katarzyna Kwiatkowska.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

Reżyseria - Paweł Aigner

Scenariusz - Becky Mode

Polska adaptacja - Bożena Intrator

Studio Buffo - Adres i dojazd

ul.Konopnickiej 6, Warszawa Śródmieście

http://studiobuffo.com.pl/

Kup bilet