Przychodzi baba do lekarza - zdjęcie

Przychodzi baba do lekarza

„Przychodzi baba do lekarza” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują nie-zapomniany wieczór.

Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent... Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show. Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też... pierwszej kłótni kochanków. To trzeba zobaczyć

Na scenie występują między innymi Adam Adamonis jako Doktor, Grażyna Zielińska jako Gina, Dorota Szperlak jako Kasia, Aleksandra Nieśpielak jako Kleo, Ewa Florczak jako Gina, Łukasz Konopka jako Doktor.

Czas trwania: 90 minut

Zwiastuny

Realizacja

Muzyka - Aleksandra Niespielak

Opracowanie muzyczne - Michal Borowski

Fortepian/ saksofon - Michał Borowski

Scenografia - Agnieszka Marczewska

Kostiumy - Magdalena Jarosz- Holoubek

O La La Teatr - Adres i dojazd

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.