Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków

Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków „Muzyka jest dla wszystkich” od 2005 roku wspiera zjawisko amatorskiego muzykowania, działa na rzecz reform systemowych w zakresie powszechnej edukacji muzycznej, promuje dobre praktyki i metody rozwijania kompetencji muzycznych dzieci.

Fundacja jako organizacja pozarządowa non profit realizuje swoje cele poprzez:

organizację wydarzeń artystyczno-edukacyjnych (Smykofonia – sezon koncertowy dla melomaluszków, Program edukacyjny Akcja labirynt);
prowadzenie badań naukowych (Muzykowanie w Polsce. Badanie podstawowych form muzycznej aktywności Polaków);
wydawanie publikacji (cykl „Nowa Edukacja Kulturalna”, w tym m.in. ”Standardy Edukacji Muzycznej”);
realizację happeningów i organizację konferencji.
Fundacja jest członkiem Polskiej Rady Muzycznej, a jej parterami są m.in. Orkiestra Sinfonia Varsovia, Mazowiecki Instytut Kultury (dawne Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki), Muzeum Łazienki Królewskie, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Teatr Wielki, Narodowy Instytut Audiowizualny, UMCS w Lublinie, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Stowarzyszenie Nauczycieli Muzyki, Fundacja Ogrody Muzyczne, Fundacja Atelier.

Projekty Fundacji są nagradzane (Smykofonia: S3KTOR 2012, Gwarancja Kultury 2013 TVP KULTURA, Słoneczniki CzasDzieci.pl, Wyróżnienie Warszawskiej Giełdy Programów Edukacyjnych, Akcja Labirynt: I miejsce Warszawskiej Giełdy Programów Edukacyjnych), doceniane przez ekspertów i wspierane finansowo przez MKiDN, M.St. Warszawę, Fundację Orange.

Bilety i wejściówki na wydarzenia Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków w Warszawie