Zaszyj się w Łazienkach - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

9,8 / 10

Zaszyj się w Łazienkach

Zapraszamy do udziału w warsztatach, których uczestnicy samodzielnie, od podstaw, uszyją proste etui na książki. Do jego wykonania posłużą nam tkaniny z motywami zaczerpniętymi z XVIII-wiecznych papierów marmurkowych, map i wzorników ornamentalnych.

Własnoręcznie wykonane etui docenią osoby, które lubią oddawać się lekturze, a chcą utrzymać swoje książki w idealnym stanie. Etui ochroni książkę noszoną w plecaku lub torbie, może być też świetnym upominkiem świątecznym dla miłośników pięknych i użytecznych przedmiotów. Na warsztaty zapraszamy zarówno osoby znające podstawy szycia maszynowego lub ręcznego, jak i nieposiadające doświadczenia krawieckiego. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i akcesoria.

Warsztaty są częścią programu edukacyjnego towarzyszącego wystawie czasowej "Splendor władzy. Wettynowie na tronie Rzeczypospolitej".

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Regulamin wydarzenia :

https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/edukacja/dorosli-i-seniorzy/warsztaty/warsztaty-wyklady-zaszyj-sie-w-lazienkach

Czas trwania: 180 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  kurs szycia etui na książkę był super,Panie prowadzące wszystko pokazały krok po kroku jak wykonać. Było dużo materiałów do wyboru.Jestem bardzo zadowolona a efekt piękny

  ru.....@po...ta.onet.pl / 15 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Fantastyczne warsztaty w przemiłej atmosferze

  az.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Warsztaty odbyły się w Nowej Palmiarni z cudownym oświetleniem naturalnym i wspaniałymi widokami na park oraz pawie, które upodobały sobie pobliże na zimową poranną toaletę. Atmosfera była przemiła, a panie prowadzące niezmiernie pomocne i życzliwe. Pracowałyśmy na cudnych materiałach nadrukowanych.

  mt.....@sw...ps.edu.pl / 12 grudnia 2021

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajnie przeprowadzone zajęcia

  Sa.....@gm...il.com / 12 grudnia 2021

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

ul. Agrykola 1, Warszawa

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.