Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

9,9 / 10

Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów

Na warsztatach, podczas których wykonywać można będzie gipsowe odlewy, każdy poczuje się jak królewski artysta. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat i opiekunów.

Podczas warsztatów "Rodzina w formie" dzieci i opiekunowie wspólnie obejrzą wizerunki mitologicznych rzeźb w Królewskiej Galerii Rzeźby oraz w Ogrodzie Oranżeryjnym. Dowiedzą się również, skąd bierze się gips i czym różni się od marmuru. W drugiej części spotkania - wzorem królewskich artystów - uczestnicy warsztatów wykonywać będą własne szkice rzeźb oraz gipsowe kopie wybranego motywu lub ornamentu.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami sensorycznymi i intelektualnymi. Istnieje możliwość tłumaczenia na Polski Język Migowy.

Zgłoszenia PJM: Dorota Stelmaszczyk-Szwed, e-mail: Dorota.Stelmaszczyk-Szwed@lazienki- krolewskie.pl

Obowiązuje limit osób: 8 dzieci plus 8 opiekunów

Prowadzące:

● Janina Korwin-Szymanowska - absolwentka Kulturoznawstwa i Animacji Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi warsztaty w Łazienkach Królewskich dla dzieci, dorosłych i rodzin od 2016 roku. Z królem Stanisławem Augustem łączy ją zamiłowanie do sztuki i natury. W wolnych chwilach praktykuje uważność. Prywatnie mama Ignacego.

● Marta Glasenapp - edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie, pedagog specjalny, miłośniczka wielozmysłowego poznawania rzeczywistości i dedukcyjnego sposobu zdobywania wiedzy, która od lat realizuje projekty edukacyjne i sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

● Daria Krzyżanowska - historyczka, absolwentka Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie: prowadzi lekcje muzealne i warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lubi pracować na zasadzie radości z poznawania i odkrywania nowych rzeczy, uwielbia naukę przez zabawę oraz popularyzację historii, szczególnie tej XVIII i XIX wieku.

● Patrycja Ambroszczyk – edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie, absolwentka Wydziału Polonistyki, studentka w Instytucie Historii Sztuki UW. Prowadzi warsztaty i lekcje muzealne, także po angielsku. Uwielbia sztukę, pracę zespołową oraz wspólne tworzenie – docieranie do wiedzy za pomocą kreatywnych aktywności: plastycznych, ruchowych, aktorskich.

_______________________________________________________________________

Po więcej informacji o warsztatach odsyłamy do strony Muzeum Łazienki Królewskie -> https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/edukacja/rodziny-i-dzieci/dzialania-stacjonarne/dzialania-stacjonarne-rodzina-w-formie-ii

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Twórcy

Prowadzenie: Janina Korwin-Szymanowska, Marta Glasenapp, Daria Krzyżanowska, Patrycja Ambroszczyk

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  więcej takich warsztatów! pozdrawiam IM

  iz.....@....pl / 20 listopada 2023

 • 10,0/ 10

  Synek był zadowolony. Wspólny czas dobrze spędzony :)

  ro.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  Dzień dobry, Prowadzenie warsztatów oraz dobór narzędzi, środków przekazu i form zabawy dla Dzieci godne polecenia. Bardzo chętnie wrócę, jak tylko pojawią się nowe warsztaty. Dobry, skuteczny sposób na osadzanie Dzieci w kulturze, co nie należy do łatwych zadań w dobie uprawianego dziś stylu życia (np. zafiksowanie na grach komputerowach, brzydocie, agresji, silnych wrażeniach w negatywnym znaczeniu, pęknięcie bezpośrednich relacji społecznych itp.). Mama

  ju.....@gm...il.com / 20 sierpnia 2023

 • 10,0/ 10

  swietne wydarzenie, połączenie zabawy z wiedzą, byłyśmy z wnuczką zachwycone, prowadząca - super dziewczyna

  el.....@....pl / 17 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo profesjonalnie i ciekawie przeprowadzone warsztaty. Moi synowie 8 i 10 lat byli miło zaskoczeni.

  as.....@....pl / 16 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Najlepsza prowadząca Janka!

  Bo.....@gm...il.com / 05 lipca 2023

 • 10,0/ 10

  Genialne warsztaty! Bardzo polecam

  mi.....@gm...il.com / 25 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Pani Dorota prowadząca pełen profesjonalizm . Fantastyczne podejście do dzieci z dużym zaangażowaniem . Bardzo ciepła osoba . Polecam!

  Ma.....@....pl / 06 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wspaniały pomysł i interesująca realizacja. Zachęcam swoich znajomych do planowania rodzinnego czasu w Łazienkach na warsztatach.

  gd.....@gm...il.com / 06 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo sympatyczna pytani prowadząca do tego opowiadała zachęcająco do słuchania, włączała w historię o której mówiła, brało się czynny udział w t wszystkim. Ciekawe informacje przekazane w super sposób. Nie było to nudny odsłuch informacji. Z przyjemnością przyjmę na kolejne warsztaty.

  ki.....@gm...il.com / 02 października 2022

 • 10,0/ 10

  Bardzo zaangażowana, miła edukatorka, bardzo ciekawy program, ws,ystko świetnie zorganizowane

  jo.....@in...ia.pl / 09 maja 2022

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet