Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie Usługa czysto platoniczna - zdjęcie

Usługa czysto platoniczna

,,Usługa czysto platoniczna” to opowieść o tym, jak z samotności robi się biznes. Spektakl powstał na podstawie reportażu Oktawii Kromer o tym samym tytule. To opowieść o braku i zaskakujących sposobach na to, aby go wypełnić. Poznajemy tutaj trenera podrywu i zawodową swatkę ze swoimi kursantami. Zaglądamy do gabinetu przytulania i salonu terapii manualnej. Przyglądamy się szybkim randkom oraz innym sposobom na to, aby znaleźć przyjaciela, partnera, czy po prostu towarzystwo drugiej osoby. Czworo aktorów wciela się w ponad trzydzieści postaci. Sceny przeplatane są znanymi piosenkami w nowych aranżacjach. Będzie bardzo śmiesznie, czasem smutno, na serio i z dużym dystansem, o miłości, strachu, nadziei, samotności, o potrzebach każdego z nas. Zapraszamy na spektakl, w którym przyjrzymy się naszej rzeczywistości i zjawiskom, o których nie mamy pojęcia. A może nie chcemy mieć?

Spektakl powstał podczas Rezydencji Artystycznej w Teatrze im. Stefana Jaracza w ramach programu „PRZESTRZENIE SZTUKI” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, współfinansowane przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Spektakl na podstawie reportażu Oktawii Kromer (Wydawnictwo Czarne)

Licencja na korzystanie z utworów została udzielona przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Na scenie występuje Katarzyna Faszczewska, Aga Ozon, Adrian Kieroński, Robert Mróz Jr.

Czas trwania: 100 minut

Twórcy

Scenariusz:

Katarzyna Faszczewska

Robert Mróz Jr

Reżyseria zbiorowa:

Konsultacje reżyserskie: Anna Gryszkówna

Muzyka:

Aga Ozon

Adrian Kieroński

Produkcja:

Katarzyna Faszczewska

Kolektyw światowe kobiety, lokalni mężczyźni - Adres i dojazd

ul. Dolna 17

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.