HUMBUK feat. Karol Mroziński - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
2 zainteresowane osoby

8,0 / 10

HUMBUK feat. Karol Mroziński

Karol Mroziński, papież internetu, król fejsbuka, najgorętszy pisarz sezonu – takie rzeczy można o nim usłyszeć. Kim jest? Wizjonerem? A może zwyczajnym efekciarzem?

Dla nas jest przede wszystkim… oszustem, człowiekiem, który udaje, że ma coś do powiedzenia, a tak naprawdę sprzedaje nam odgrzewane kotlety w postaci historyjek z Pragi. Właśnie dlatego doskonale pasuje on do Humbuka, który, jak wiecie, ma w składzie samych smutnych, spłukanych lamerów. Tak więc zapraszamy Was serdecznie na wspólną podróż, nie tylko zresztą po Pradze! Chodźcie obejrzeć tę porażkę! Już 11 lutego będziemy grać spektakl zainspirowany twórczością Karola Mrozińskiego.

Na scenie występują między innymi Kinga Kosik-Burzyńska, Maciej Adamczyk, Michał Kempa, Hubert Skrzyński, Sławomir Sztejmiec, Karolina Norkiewicz.

Opinie naszych widzów (1)

  • 8,0/ 10

    Siedziałam przy samej scenie i na wyciągnięcie ręki od Karola ;) Czytałam nawet pierwszy fragment książki na głos! Bardzo dobrze się bawiłam, Humbuk to prawdziwi profesjonaliści w rozśmieszaniu publiczności :)

    ma.....@gm...il.com / 12 lutego 2016

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.