Hofesinka gra Free form - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

8,2 / 10

Hofesinka gra Free form

Free Form. Jak sama nazwa wskazuje, ta forma wymyka się wszelkim definicjom. Wiadomo jedynie, że nic nie wiadomo, a w nieprzewidywalności będziemy razem. My – improwizatorzy, z Wami – drodzy widzowie.

Będziemy robić, co nam się żywnie spodoba, i zarazem tworzyć spójną, zamkniętą, wielowątkową fabułę. Zobaczcie, jak pełna historia będzie rodzić się a Waszych oczach! Będziemy się zaskakiwać, bawić i przerażać, aby dostarczyć Wam absolutnie niepowtarzalnych wrażeń.

Podążanie za impulsami, słuchanie, entuzjazm i empatia – Free Form to samo wnętrze improwizacji. Jej prawdziwa istota. Słowo TEATR jest tu jak najbardziej na miejscu.

Zapraszamy!

Na scenie występują między innymi Wojciech Fiedorczuk, Karol Kopiec, Aleksandra Markowska, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Antoni Syrek Dąbrowski.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Hofesinka jest wspaniałą grupą, potrafią sprawić, że zwykły wieczór zamienia się w świetną improwizowaną przygodę. Wczorajszy spektakl był przepełniony kreatywnością, inteligencją, porozumieniem na scenie i humorem :) To jest to czego zawsze szukam!!! :))) Są absolutnie wspaniali :)

    b......@in...ia.pl / 09 kwietnia 2017

  • 9,0/ 10

    Hofesinka jak zwykle wspaniała

    ni.....@gm...il.com / 04 grudnia 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.