Bitwa na dubbingi - zdjęcie

Średnia ocena

35 oddanych głosów
10 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Bitwa na dubbingi

„Bitwa na dubbingi” to improwizowany turniej autorstwa Michała Sufina i prof. Bartka Walosa, w którym nasi klubowi komicy rywalizują o to, który z nich zaimprowizuje najzabawniejszy dubbing pod wcześniej niewidziane klipy filmowe. Te dobierane są przez prof. Walosa, człowieka wychowanego w radomskiej wypożyczalni kaset wideo "Promyk", który spędził pół życia na oglądaniu VHS-ów (pudełek i taśm), Wizji 1 i TNT po nocach oraz nurkowaniu po rarytasy, które nie śniły się nawet najbardziej sfiksowanym poławiaczom pereł. Spodziewajcie się zatem prawdziwych obskurów, kasetowych powerplayów, dziwadeł, nindż, potworów, robotów, kosmosów i znanych chyba tylko sorowi smakołyków klas od A do Z.

Latające głowy, odczepiane twarze, pyskaci bracia syjamscy zamiast dłoni, gumowe ufoludki, dinozaury-gliniarze i roboty o aparycji tostera to zaledwie ułamek kłód jakie rzuca zawodnikom pod nogi nasz profesor. Czerpał już bowiem z tak wysoce klasycznych źródeł jak m. in. „Wiklinowy koszyk 3”, „Zły mózg z kosmosu”, „Ninja rzuca wyzwanie”, „Wojownicze dinozaury”, „Mutronika”, „Trzech małolatów ninja” czy przepastny katalog Tromy, Hammer Films, włoskiej maniany, NRD-owskiej kinematografii fantastyczno-naukowej i całej maści kina jakości nieoczywistej.

Prowadzenie: Michał Sufin i Bartek Walos.

Na scenie występują między innymi Michał Sufin jako Prowadzący, Bartek Walos jako Prowadzący, Maciej Buchwald, Wojan Trocki, Antoni Syrek Dąbrowski, Bartosz Młynarski.

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Genialny pokaz improwizacji bez zadęcia :)

  pa.....@gm...il.com / 20 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny występ, inteligentny, zabawny i mocno improwizowany. Tylko ciasno na widowni.

  dr.....@....pl / 20 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Uśmiałam się do łez. Polecam :)

  ad.....@gm...il.com / 22 lutego 2017

 • 10,0/ 10

  Było bardzo zabawnie :)

  bo.....@gm...il.com / 30 stycznia 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniały wieczór. bitwa na dubbingi to zawsze strzał w dziesiątkę.

  ma.....@....pl / 22 grudnia 2016

 • 9,0/ 10

  Do polecenia jak najbardziej, sprawdź nie zastanawiaj się!

  za.....@gm...il.com / 19 marca 2017

 • 9,0/ 10

  Super! Fantastyczny spektakl! Ubaw do lez:))))!!!!!

  iz.....@gm...il.com / 19 marca 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo fajne intro prowadzącego. Nierówny poziom występujących na początku - więc szybko odpadli z zawodów dubbingowych decyzją widzów. Potem walka bardzo wyrównana. Świetna zabawa

  pa.....@gm...il.com / 10 kwietnia 2016

 • 9,0/ 10

  swietni improwizatorzy, genialne poczucie humoru i fajna atmosfera

  dz.....@....pl / 22 grudnia 2015

 • 8,0/ 10

  Świetna zabawa, zaimponowali mi improwizujący. Gratuluje reprezentacji kobiecej! Ubawiłyśmy się z koleżanką po koczki ;-) Filmy genialne, w moim długim życiu o nich nie słyszałąm, ale zanotowałam ttu ły i mam ambitny plan nadrobić zaległości, choć nie wiem czy wystaczy mi czasu na obejrzenie np wszystkich 13 części filmu o złośliwych laleczkach ożywianych tajemniczym serum.... A po każdym trzeba się otrząsnąć.

  wa.....@gm...il.com / 20 marca 2017

 • 3,0/ 10

  poziom mocno średnio niski. Troche organizacyjnie można to poprawić. O ile podczas samej improwizacji można się wygłupiać o tyle cała otoczka organizacyjna powinna być zrobiona troche poważniej i bardziej profesjonalnie. PS. Na miły bóg ogarnijcie jakąś lepszą klimatyzację :)

  ka.....@gm...il.com / 20 marca 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet