Warsztaty wokalne z Grażyną Łobaszewską! - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Warsztaty wokalne z Grażyną Łobaszewską!

Wreszcie! Grażyna Łobaszewska ponownie poprowadzi mistrzowskie warsztaty wokalne w Kalinowym Sercu ❤️

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o śpiewaniu, chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i wystąpić na naszej scenie obok jednej z najlepszych polskich wokalistek to zapraszamy na dwudniowe warsztaty z Grażyną Łobaszewską, które odbędą się w kameralnej grupie i zakończą koncertem!

Master Class to profesjonalne warsztaty wprowadzające uczestnika w tajniki śpiewania. Pod okiem wyjątkowej Pani Profesor zgłębisz wiedzę, poznasz niuanse, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w tej jakże romantycznej i jednocześnie bardzo technicznej dziedzinie sztuki.

Grażyna Łobaszewska to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Obecna na scenie od 40 lat!! Znana z przebojów "Brzydcy" lub "Czas nas uczy pogody". Wspaniała wokalistka ale i pedagog, była wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Teatralnej Krakowie, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, prowadziła warsztaty wokalne przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Praca dydaktyczna zajmuje istotne miejsce w życiu wokalistki, której pogoda ducha i wielkie poczucie humoru uwielbiają studenci i warsztatowicze.

Uwaga! Warsztaty zakończą się koncertem finałowym gdzie będziesz miał (miała) okazję wystąpić u boku Grażyny Łobaszewskiej na jednej scenie!

Sb. godz. 10:00 - 17:00 - praca z techniką, emisją oraz interpretacją

Nd- godz. 11:00 - 18:00 praca z piosenką oraz interpretacją) koncert finałowy godz. 19:00)

Uczestników prosimy o przygotowanie dwóch utworów z podkładami.

Bilety 350 zł

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Pani Grażyna jest wspaniała i bardzo doświadczona. Polecam Warsztaty !

    be.....@gm...il.com / 26 marca 2023

  • 10,0/ 10

    Warsztaty super Pani Łobaszewska cudowna i profesjonalna bardzo wrażliwa 50 lat bycia na scenie i dalej w świetnej formie .

    mp.....@....pl / 26 marca 2023

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25, Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet