Elżbieta Wojnowska - Trzeba marzyć - zdjęcie Elżbieta Wojnowska - Trzeba marzyć - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9,8 / 10

Elżbieta Wojnowska - Trzeba marzyć

4 grudnia na 19:00 zapraszamy na recital "Trzeba marzyć" Elżbiety Wojnowskiej - artystki niezwykle rzadko pojawiającej się na scenie. Zaśpiewa utwory do tekstów wybitnych poetów z muzyką m.in. Janusza Strobla, Włodka Pawlika, Kurta Weilla, Jacka Kaczmarskiego oraz kompozycje własne.

Występuje od ponad pięćdziesięciu lat. Swoją sztuką przekazuje wrażliwość na świat, a niezwykła muzykalność, dbałość o słowo i kunszt wykonawczy pozwalają jej wykonywać z umiłowaniem każdy rodzaj muzyki: od pieśni przez piosenkę i balladę aż po improwizacje.

Na scenie towarzyszy jej Jakub Lubowicz - wspaniały pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent i kierownik muzyczny stołecznego Teatru Roma .

Bilety 50/60 zł (rzędy 1-3)

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Pani Elżbieta Wojnowska, ekspresyjna i sugestywna, jak zwykle pokazała niezwykłą wrażliwość muzyczną i literacką. Koncert bardzo mi sie podobał

  an.....@gm...il.com / 25 kwietnia 2023

 • 10,0/ 10

  Rzadko już słyszany tak wysoki poziom przekazu, ekspresji i PRAWDY. Powiedzieć „uczta duchowa i intelektualna” to nic nie powiedzieć. Maestria Elżbiety Wojnowskiej i wirtuozeria pianisty zostaną ze mną na długo.

  jo.....@gm...il.com / 30 listopada 2022

 • 10,0/ 10

  Wielka Elżbieta Wojnowska dała magiczny spektakl, wspaniała atmosfera ( jak zwykle w Kalinowym Sercu). Warto było!!! Polecam!!!!

  ha.....@gm...il.com / 23 listopada 2021

Kalinowe Serce - Adres i dojazd

ul. Krasińskiego 25, Warszawa

http://www.kalinoweserce.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.