Kochanie, wróciłem! - zdjęcie Kochanie, wróciłem! - zdjęcie Kochanie, wróciłem! - zdjęcie Kochanie, wróciłem! - zdjęcie Kochanie, wróciłem! - zdjęcie Kochanie, wróciłem! - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
27 zainteresowanych osób

9,8 / 10

Kochanie, wróciłem!

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, wyluzowanego dorosłego syna, ale co ciekawe w jej życie ponownie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… prawie za każdą cenę.

Doprecyzujmy pewne kwestie. Syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie…

Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie… Kochanie, wróciłem!, to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.

Na scenie występują między innymi Maria Pakulnis, Marta Wierzbicka, Katarzyna Ankudowicz, Jan Jankowski, Grzegorz Pawlak, Marcin Troński.

Realizacja

Reżyseria i scenografia: Tomasz Dutkiewicz

Kostiumy: Anna Męczyńska

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska

Galeria Teatralna - Adres i dojazd

http://galeriateatralna.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.