Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM

Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM rozpoczęła działalność w styczniu 2011 r. z inicjatywy fundatorek – Zofii Krystman i Marty Hamerszmit. Aktualnie fundację współtworzą także Karolina Olczedajewska, Xenia Zawanowska i Rafał Witek.

MISJĄ fundacji jest rozwijanie twórczego potencjału każdego dziecka oraz kształtowanie jego wrażliwości na piękno. Prowadzimy działania służące odkrywaniu i rozwijaniu talentów oraz uczeniu współpracy i odpowiedzialności za siebie nawzajem. Są to kompetencje zaniedbywane przez szkołę, a bardzo przydatne – zarówno w trakcie edukacji, jak i późniejszej pracy zawodowej.

We wszystkie nasze działania staramy się angażować rodziców dzieci. Wiemy, że żadne dziecko nie wychowuje się „w próżni” i tylko przy wsparciu najbliższych mu osób możliwe jest efektywne rozwijanie jego talentów.

WIZJA dalszego rozwoju zakłada nie tylko tworzenie i rejestrowanie wartościowej muzyki dziecięcej, ale także dzielenie się doświadczeniami w zakresie pedagogiki muzyki poprzez spotkania, seminaria, występy czy wydawnictwa.

Bilety i wejściówki do Fundacji Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Repertuar Fundacja Poszukiwań Artystycznych SZEPTEM w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.