Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
    Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl w Warszawie? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne w Warszawie.
  1. Muzeum, teatr, koncert lub kino w Warszawie wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
  2. Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film w Warszawie, wybierz interesujący Cię zakres dat.
  3. Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
  4. Wystawy, koncerty, spektakle i filmy w Warszawie możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.

Chopin Point Warsaw

Chopin Point (Dom Literatury), Krakowskie Przedmieście 87/89, Warszawa

Chopin Point Warsaw to miejsce leżące w sercu Warszawy na szlaku chopinowskim. Kameralne koncerty odbywają się w sali Domu Literatury przy ul. Krakowskie Przedmieście 87/89 w Warszawie. Kameralne wnętrze w stylu art deco wypełnione wspaniałą muzyką Fryderyka Chopina stwarza niepowtarzalny klimat.

Koncerty Chopinowskie, które odbywają się o godz. 19:00 są wspaniałą okazją, by podzielić się z gośćmi magią muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów. Poza muzyką, goście poznają również nutę polskiego tradycyjnego trunku, którym częstujemy przy każdym koncercie.

Repertuar Chopin Point Warsaw w Warszawie