Zamiast goździka - spektakl „Nago w kisielu” oraz koncert jazzowo-bluesowy „Trzeba uważać na serce” Marka Zgaińskiego z towarzyszeniem Marty Wołczeckiej - zdjęcie Zamiast goździka - spektakl „Nago w kisielu” oraz koncert jazzowo-bluesowy „Trzeba uważać na serce” Marka Zgaińskiego z towarzyszeniem Marty Wołczeckiej - zdjęcie Zamiast goździka - spektakl „Nago w kisielu” oraz koncert jazzowo-bluesowy „Trzeba uważać na serce” Marka Zgaińskiego z towarzyszeniem Marty Wołczeckiej - zdjęcie Zamiast goździka - spektakl „Nago w kisielu” oraz koncert jazzowo-bluesowy „Trzeba uważać na serce” Marka Zgaińskiego z towarzyszeniem Marty Wołczeckiej - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

9,5 / 10

Zamiast goździka - spektakl „Nago w kisielu” oraz koncert jazzowo-bluesowy „Trzeba uważać na serce” Marka Zgaińskiego z towarzyszeniem Marty Wołczeckiej

Jest takie polskie przekleństwo – „Obyś nie miał znajomości”. I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od „Obyś się smażył w piekle” bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny. Bohaterki komedii „Nago w kisielu” nie mają znajomości, wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego dwie kobiety są w stanie posunąć się, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl.

Na scenie występuje Izabella Tarasiuk, Anna Biniak.

Czas trwania: 50 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Pan Marek Zgaiński jak zwykle nie zawiódł mnie. Tak jak spodziewałem się, przedstawienie było pełne humoru, zabawnych dialogów ale i refleksyjne. W bardzo lekki sposób przekazuje różne sytuacje życiowe. Koncert jazzowo-bluesowy był wspaniały. Uwielbiam bluesa. Szczególnie podobała mi się gra na gitarze pani Marty Wołczeckiej.

    ko.....@gm...il.com / 11 marca 2018

  • 9,0/ 10

    Bywam od lat. Jak zwykle świetnie. Jedynie troszkę nie na temat były wstawki Pana Marka w części koncertowej (punkt 2 formularza - "komentarz do obejrzanego spektaklu"...ale chyba też można coś napisać nt. tej drugiej części widowiska?)...Akurat w Dzień Kobiet te zawoalowane "wycieczki polityczne" były moim zdaniem zbędne, mało...kompatybilne... Przecież na widowni mogły być zwolenniczki nie tylko tych, ale i tamtych... mogły odczuć lekki dyskomfort, czy coś w tym rodzaju...abstrahuję już zupełnie od trafności tych diagnoz (wg mnie nieco przejaskrawione)...ale OK- artystyczna wolta...rozumiem :) PS. Dzisiaj tzw. Dzień Mężczyzn....ciekawe czy będzie coś w tym kierunku podczas spektaklu...? :) Pozdrawiam serdecznie :)

    pa.....@gm...il.com / 10 marca 2018

Mój Teatr - Adres i dojazd

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.