MŁODE IMPRO ‒ warsztaty improwizacji dla młodzieży - zdjęcie

MŁODE IMPRO ‒ warsztaty improwizacji dla młodzieży

Zapraszam nastolatków (11-15 lat) na 3 godziny twórczej zabawy w przyjaznej i radosnej atmosferze. Impro jest gatunkiem teatralnym, i zwykle wychodzi komediowo. Będziemy spontanicznie wymyślać historie i odgrywać scenki. Wystarczy wyobraźnia, otwartość i chęć współdziałania.

Impro – kto może uczestniczyć?

Każdy może. Improwizujemy wszak codziennie, gdy trzeba podjąć szybką decyzję, bez wcześniejszego przygotowania. W impro wystarczy być sobą, nie trzeba być zabawnym z natury.

Impro – dlaczego warto praktykować?

Podczas zajęć z improwizacji możemy reagować swobodnie, doświadczać akceptacji, wzmacniać odwagę. Pojawia się entuzjazm, wzruszenie i śmiech.

Zyskacie poczucie, że jesteście zdolni poradzić sobie w niespodziewanych sytuacjach. Łatwiej też będzie wam się dogadywać.

Prowadząca: Agnieszka Rogaczewska-Foryś

Jestem trenerką improwizacji. Uwielbiam obserwować, jak impro dobrze wpływa na życie uczestników (przedszkolaków, dzieci szkolnych i dorosłych). Prowadzę stałe grupy praktykujące. Szkolę grupy biznesowe i nauczycieli. Od ponad 10 lat improwizuję scenicznie (obecnie w grupie „Leniwe Raz!” w Teatrze Komedia). Lubię śpiewać. Piszę baśnie i wierszyki dla dzieci. Cieszą mnie spotkania z ludźmi w autentycznym kontakcie. Jestem mamą dziewięcioletniego Mateusza – źródła niegasnącej inspiracji i radości.

INFORMACJE SZCZEGÓŁÓWE:

Data i godziny: niedziela 28.05.2023, godz. 11.00-14.00

Miejsce: Teatr Komedia w Poznaniu, Grochowska 49

Liczba uczestników: 9-12 osób.

W przypadku nie uzbierania się grupy 9 osób, warsztaty zostaną odwołane.

Koszt: 90 zł/osobę

W razie pytań, zachęcam do kontaktu: 603742142

Czas trwania: 180 minut

Mój Teatr - Teatr Komedia w Poznaniu - Adres i dojazd

http://mojteatr.pl/

Kup bilet