Jeśli na myśl o szukaniu prezentu na święta macie zawroty głowy, postawcie na mikołajki w teatrze. Wyjście do teatru jest nie tylko najlepszym poprawiaczem humoru, ale i doskonałym prezentem, który bliska osoba zapamięta na długi czas.

Często zdarza się, że niekoniecznie jesteśmy w stanie trafić w gusta członków naszej rodziny, przyjaciół czy współpracowników. W takich wypadkach warto postawić na uniwersalny zakup. Tego typu prezentem jest voucher do teatru, który można wykorzystać na wybrany spektakl, koncert, czy wyjście do muzeum.

Mikołajki w teatrze – voucher do teatru

Voucher do teatru to prezent nie tylko wyjątkowy, ale również bardzo praktyczny – w ten sposób organizujemy bliskiej osobie miły wieczór w terminie, który najbardziej jej odpowiada. Bo wyjście można zaplanować w dowolnym czasie

Dodatkowym atutem takiego prezentu jest jego cena! Samodzielnie można wybrać kwotę, jaką chce się na niego przeznaczyć. Wydana suma przekłada się na wartość vouchera, w ramach której osoba obdarowana może kupić bilety. Dzięki temu możemy idealnie wpasować się z prezentem w ramach naszego budżetu.

Dlatego jeśli nie chcecie, aby Wasz prezent trafił do szuflady – nie wahajcie się i wybierzcie voucher do teatruGwarantujemy, że osobie obdarowanej zafundujecie wspaniałe emocje!

Spektakle na mikołajki

A gdyby tak w tym roku umilić sobie czas szalonych, świątecznych przygotowań i z okazji mikołajek… wybrać się do teatru? Gwarantujemy, że emocje, które daje teatr, sprawią, że pierogi same będą się lepiły, sernik wyjdzie wyjątkowo dobry, a prezenty będą zapakowane tak, jak nigdy dotąd.

Również w teatrach da się odczuć świąteczny nastrój. Światełka, choinka, świąteczne ozdoby czy imbirowa herbata – to częsty grudniowy wystrój teatrów. Daj się wciągnąć w świąteczną atmosferę i razem z nami spędź ten piękny czas na teatralnej sali.

Spektakle dla dorosłych

Śnieg

20.12 / 18:00
40.00 PLN Kup

Wigilia

13.12 / 19:00
59.00 PLN Kup

Spektakle dla dzieci