wróć do bloga

Koncerty w Polsce 2024, których nie można przegapić

Na jakie koncerty w Polsce w 2024 roku najlepiej się wybrać? Niezależnie od tego, czy wolisz bardziej kameralne wydarzenia, czy największe koncerty w Polsce i najpopularniejsze festiwale muzyczne gwarantujemy, że słuchanie muzyki na żywo to gwarancja niepowtarzalnej atmosfery, którą zapamiętasz na długo. Dlatego jeśli zastanawiasz się na jaki koncert warto pojechać, skorzystaj z naszej ściągawki.

Sprawdź kalendarz koncertów


Koncerty Renata Przemyk feat. Dagadana „Vera to ja”

VERA TO JA to autorski projekt etniczny składający ze szczęśliwej 13-tki utworów inspirowanych prawdziwą naturą kobiety, która czerpie siłę z ziemi, z wody i z Księżyca. Jej historia zaczyna się przy poczęciu, przez relacje ze światem, mężczyzną, kobietą, córką aż po świadome odejście. Życie zgodne z naturą jest jednocześnie głębokie i proste a trudne tematy zwyczajnie opowiadane odczarowują tabu.

Gośćmi specjalnymi koncertu będą Daga Gregorowicz i Dana Vynnytska, czyli zespół Dagadana. W swojej twórczości wykorzystują elementy kultury polskiej i ukraińskiej za pomocą jazzu, elektroniki i world music.

Renata Przemyk feat. Dagadana pojawią się w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Łodzi w dniach między 2 maja a 5 grudnia.

Zobacz koncerty Renata Przemyk feat. Dagadana


Koncerty oysterboy

oysterboy gra koncerty 12 kwietnia w Łodzi w Klubie Wooltura i 9 maja w Warszawie w Klubie Chmury. Jak zawsze możecie spodziewać się niesamowitej energii, która uderza ze sceny w undergroundowym, londyńskim stylu. Muzyka na żywo odkrywa kolejne oblicza oysterboya. Koncert to kwintesencja płyty, jej dopełnienie i wizualizacja. Zespół w nieugrzeczniony sposób robi autentyczne, spontaniczne, nieskrępowane niczym szoł.

Zobacz koncerty oysterboy


Koncert urodzinowy Magdy Beredy

Magda Bereda, kompozytorka i autorka tekstów zaprasza Cię na urodzinowy koncert, który odbędzie się w Klubie Oczki już 11 kwietnia. W marcu 2020 roku artystka znalazła się na 25 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu według Forbes. Tego samego roku wokalistka wydała swój debiutancki album „mniejszeodtrzech”, który w niecałą dobę po ruszeniu przedsprzedaży, trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Zobacz koncert Magdy Beredy


Olsztyn Green Festival 2024

Najbardziej zielony festiwal muzyczny w Polsce, odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024 roku nad malowniczym Jeziorem Ukiel w Olsztynie. To miejsce jest prawdziwym rajem dla miłośników muzyki i przyrody, ponieważ sceniczne występy artystów odbywają się w otoczeniu pięknych jezior, lasów oraz niezapomnianych zachodów słońca. Czeka na Ciebie 26 koncertów, w tym najlepsza polska muzyka alternatywna, pop, elektronika i hip-hop. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w różnorodnych dźwiękach i odkryć nowe muzyczne inspiracje. Ale to nie wszystko! Festiwal oferuje również możliwość rozmów z artystami, aktywistami i naukowcami, którzy będą dzielić się wiedzą na temat ratowania naszej planety.

Jedź na Olsztyn Green Festival


Gdzie kupować bilety na koncerty?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupować bilety na koncerty, podpowiadamy, że najwygodniejszym sposobem jest zarezerwowanie ich przez Internet. Wystarczy wybrać wydarzenie na portalu kicket.com, które Cię interesuje i dokonać płatności online.