Na jakie koncerty w Polsce w 2023 roku najlepiej się wybrać? Oczywiście na takie, podczas których doświadczysz ogromnej energii i niespotykanej atmosfery. 

Niezależnie od tego, czy wolisz bardziej kameralne wydarzenia, czy największe koncerty w Polsce i najpopularniejsze festiwale muzyczne gwarantujemy, że słuchanie muzyki na żywo będzie wyjątkowo emocjonującym doświadczeniem. 

Dlatego jeśli zastanawiasz się na jaki koncert warto pojechać, skorzystaj z naszej ściągawki.

1. Olsztyn Green Festival 2023

⇨ Kto? M.in. Podsiadło, Zalewski, Kacperczyk, Nosowska, Brodka, Ofelia, Karaś/Rogucki, WaluśKraksaKryzys, Rubens i Rat Kru
⇨ Gdzie? Olsztyn
⇨ Kiedy? 11, 12, 13 sierpnia

Mamy najświeższe informacje – Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski dołączają do artystów, którzy wystąpią na najbardziej zielonym muzycznym festiwalu w Polsce Olsztyn Green Festival! W tym roku odbędzie się już jego 9. edycja.

W bajkowej, leśnej scenerii nad Jeziorem Ukiel zabrzmi różnorodna muzyka, m.in rock, pop, elektronika, czy hip-hop. A jakie koncerty plenerowe odbędą się w tym roku? Znamy już część artystów. To m.in. Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Kacperczyk, Nosowska, Brodka, Ofelia, Karaś/Rogucki, WaluśKraksaKryzys, Rubens i Rat Kru.

Jednak celem wydarzenia jest nie tylko świetna zabawa w towarzystwie najlepszych polskich wykonawców. Podczas Olsztyn Green Festival organizowane są też warsztaty, zajęcia sportowe, pokazy filmowe i spotkania związane z propagowaniem idei związanych z ochroną środowiska.

Bilety na Olsztyn Green Festival 2023 znajdziesz na naszym portalu.

2. Co Jest Grane Festival 

⇨ Kto? M.in. Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek
⇨ Gdzie? Park na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra) przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie
⇨ Kiedy? 16 i 17 czerwca

Znamy już pierwszą 5 artystów, którzy wystąpią na Co Jest Grane Festival. Spodziewajcie się znakomitych wokalistów i wokalistek, bo na scenie pojawią się m.in. Nosowska, Margaret, Mrozu, Rubens i Tymek.

W tym roku wystąpią dla Was w zupełnie nowym miejscu, w wyjątkowej przestrzeni historycznych terenów Warszawy, w Parku na terenie Ośrodka Wawelska (dawna Skra) przy ul. Wawelskiej 5.

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Nie będziemy zdradzać wszystkich niespodzianek, ale podczas festiwalu odbędą się nie tylko niesamowite koncerty, ale też festiwalowe spotkania, rozmowy i rozmaite atrakcje, m.in. food trucki z kuchnią z całego świata.

Bilety na Co Jest Grane Festival znajdziesz na naszym portalu.

3. Brodka i przyjaciele

⇨ Kto? Brodka, Vito Bambino, Rosalie 
⇨ Gdzie? SPODEK w Katowicach
⇨ Kiedy? 25 marca

Największe koncerty w Polsce odbywają się nie tylko na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale też w katowickim Spodku. Właśnie tam 25 marca będzie mieć miejsce się wydarzenie, które na długo zapadnie Ci w pamięci.

Bo na scenie wystąpi jedna z najbardziej znaczących na polskiej scenie muzycznej artystek. Tak! To Monika Brodka, która zaprezentuje materiał z najnowszego albumu Sadza, a także utwory z poprzednich płyt, których teksty zna na pamięć cała Polska.

Koncert “Brodka i przyjaciele” to też świetna okazja, aby posłuchać innych znakomitych wykonawców, czyli Vito Bambino i Rosalie, którzy będą towarzyszyć piosenkarce podczas wydarzenia. Spodziewajcie się mocnych wrażeń!

Bilety na koncert Brodka i przyjaciele w Katowicach znajdziesz na naszym portalu.

4. 10-lecie zespołu LemON na BIS – AKUSTYCZNIE

⇨ Kto? LemOn
⇨ Gdzie? Warszawa, Poznań, Wrocław, Bielsko-Biała
⇨ Kiedy? 24 i 31 marca, 15 i 30 kwietnia

Mamy potwierdzone info, że to wydarzenie to prawdziwa petarda. Koncert w ramach trasy koncertowej zespołu LemON w wielu miastach Polski już się odbył. Jeśli nie mieliście okazji wziąć w nim udziału, to nic straconego, bo przed nami jeszcze 4 koncerty w Warszawie, Poznaniu, Bielsku-Białej i we Wrocławiu.

Warto zwrócić uwagę, że występy będą odbywać się w niepowtarzalnych przestrzeniach, które doskonale wkomponowują w akustyczną wersję muzyki zespołu Igora Herbuta. Na scenie zabrzmią aranżacje najbardziej znanych utworów.

Bilety na koncert 10-lecie zespołu LemON na BIS – AKUSTYCZNIE znajdziesz na naszym portalu.

5. KAMP! 360º ENDLESS PARTY

⇨ Kto? KAMP!
⇨ Gdzie? Katowice, Białystok, Gdańsk, Kraków, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław
⇨ Kiedy? 25 marca, 2,15 i 28 kwietnia, 20 i 26 maja, 9 czerwca

W tym roku odbędzie się trasa, której nie można przegapić. To 360º ENDLESS PARTY grupy KAMP! Zespół kończy nią swoją działalność. Jak na każdym ich koncercie możecie spodziewać się mocnych wrażeń, bo zespół uderzy Was efektownym, elektronicznym brzmieniem. Gdzie wystąpią?

Trasa KAMP! 360º ENDLESS PARTY:

● 25.03.2023, Katowice, P23 -> BILETY
● 02.04.2023, Białystok, Zmiana Klimatu -> BILETY
● 15.04.2023, Gdańsk, Stary Maneż -> BILETY
● 28.04.2023, Kraków, Klub Kwadrat -> BILETY
● 20.05.2023, Łódź, Klub Wytwórnia -> BILETY
● 26.05.2023, Bydgoszcz, Fabryka Lloyda -> BILETY
● 09.06.2023, Wrocław, Klub Ciało -> BILETY

Bilety na koncert KAMP! 360º ENDLESS PARTY znajdziesz na naszym portalu.

Gdzie kupować bilety na koncerty?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupować bilety na koncerty, podpowiadamy, że najwygodniejszym sposobem jest zarezerwowanie ich przez Internet. Wystarczy wybrać wydarzenie na portalu kicket.com (dawne eWejściówki.pl), które Cię interesuje i dokonać płatności online.