Halo Penis - zdjęcie Halo Penis - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,7 / 10

Halo Penis

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże „O”. Wszystko za sprawą przyszłego potomka.

I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Roger to penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób.

Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem.

Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy’ego do „złego”.

Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo.

Czas trwania: 90 minut

Występują

Marek Pituch

Jakub Wons

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Sztuka świetna, bardzo dobra gra aktorska. Doskonale się bawiłam, uśmiałam się do łez. Wkrótce kolejny raz was odwiedzimy i "adoptujemy żonę" ;))

  go.....@....pl / 23 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Było mega ! Polecam!

  Za.....@po...ta.fm / 21 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajne miejsce, super atmosfera no i oczywiście rewelacyjna sztuka. "Halo penis" obejrzałam już drugi raz i dostarczył mi równie dużo dobrej zabawy😁, polecam.

  ol.....@....pl / 12 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl, znakomita gra aktorska! Bawiłyśmy się świetnie 😊

  pa.....@....pl / 12 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie rewelacja!!! Dawno tak się nie ubawiliśmy. Miejscówka też super, na pewno będziemy zaglądać częściej.

  wi.....@gm...il.com / 12 marca 2023

Teatr Old Timers Garage - Adres i dojazd

ul. Gen. Jankego 132, Katowice

https://www.old-timers.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.