Wieczór Szkoły Impro Silesia - komedia improwizowana - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,9 / 10

Wieczór Szkoły Impro Silesia - komedia improwizowana

Wieczór Szkoły Impro Silesia to w całości improwizowane krótsze i dłuższe spektakle komediowe w wykonaniu absolwentów i studentów Szkoły Impro Silesia!

Serdecznie zapraszamy na wieczór z komedią improwizowaną, pełen niespodzianek, eksperymentów i dobrej zabawy! Zdobywcy Impro Królestwa zagrają longform - improwizowaną historię.

Czas trwania: 60-80 minut

Szkoła Impro Silesia: https://www.improsilesia.pl/warsztaty-improwizacji/

--------------------------------------------------

🟢 Bilety dostępne online: https://kicket.com/wydarzenia/w/katowice/w/impro-silesia oraz na wejściu (o ile jeszcze będą). Koszt online I pula 5 zł ostatnie sztuki 10zł, a na wejściu 10 zł.

--------------------------------------------------

🔴 Uwagi techniczne:

Ze względu na warunki techniczne i charakter wydarzenia nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci komfortowego miejsca siedzącego, jeśli przyjdziesz spóźniony.

Gdy bilety online zostaną wyprzedane lub prawie wyprzedane — osoby bez biletu online zostaną wpuszczone na minutę przed planowanym rozpoczęciem spektaklu (pierwszeństwo mają osoby z zakupionymi biletami online).

--------------------------------------------------

🟡 Pierwszy raz na spektaklu improwizowanym?

Nikogo nie wyciągamy na scenę, możesz spokojnie rozsiąść się na widowni i rozkoszować spektaklem tworzonym na żywo, w którym wszystkie dialogi, fabuła i muzyka są improwizowane, by po spektaklu powiedzieć „To nie mogło być improwizowane!” 😉

--------------------------------------------------

🟠 Kim jesteśmy?

Kolektyw Impro Silesia to teatr improwizowany zrzeszający najlepszych improwizatorów Impro Silesia.

Członkowie kolektywu to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali na warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, USA i Kanady. Występują m.in. na deskach Teatru Korez, Teatru Rozrywki czy Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

--------------------------------------------------

Źródło zdjęcia: Kamil Spisak

Twórcy

Impro Silesia

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    No było wybornie! Naprawdę coś wspaniałego!

    md.....@gm...il.com / 24 lutego 2022

  • 9,0/ 10

    W tym miejscu i na tej imprezie byłem po raz pierwszy, choć jak się okazało, inicjatorów znałem długo przed pandemią. Zabawa była świetna. Ekipa na widowni również. Mnósteo pozytywnej energii i afirmacji wzajemnej. Oczywiście improwizacja kosztuje mnóstwo energii, ale dla osób extrawertycznych do granic, jest to świetne miejsce i świetny sposób, żeby się rozerwać i wyżyć. Miejsce trochę ciasne, wypełnione ludźmi, ale spoko, właściwie nie mam porównania. Myślę, że wpadnę jeszcze.

    wi.....@pr...to.pl / 01 października 2023

Impro Silesia - Adres i dojazd

ul. Mielęckiego 6

https://www.improsilesia.pl/

Kup bilet