Otwarta Scena Impro Silesia - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,1 / 10

Otwarta Scena Impro Silesia

Otwarta Scena Impro Silesia to wydarzenie, podczas którego w luźnej atmosferze, akceptacji i wzajemnego szacunku każdy może wyjść na scenę i bawić się w krótkich grach impro.

Jakoś tak zazwyczaj wychodzi, że jest kupa dobrej komedii i zabawy! Jesteśmy też otwarci na to, że "może nie wyjść" - bo robimy to dla zabawy i dla wielu jest to pierwszy raz w impro lub na scenie.

Na scenę może wyjść każdy, ale nikogo nie zmuszamy! Każdą grę spokojnie wytłumaczymy i pomożemy Ci — tak, żebyś mógł poczuć się swobodnie 🙂

To miejsce wolnego, niczym nie skrępowanego, improwizowanego tworzenia scen, skeczów, wierszy, piosenek, gier, historii i super atmosfery! Otwarta Scena Impro Silesia to najlepszy sposób na to, żeby poznać pozytywnie nakręconych ludzi, i sprezentować sobie zastrzyk energii na cały tydzień!

Otwarta Scena Impro Silesia to nie tylko scena 😉

To miejsce integracji śląskiego środowiska improwizatorów. Po wspólnym graniu jest okazja, by trochę się zintegrować.

Czas trwania: 90 minut

--------------------------------------------------

🟢 Wejście za okazaniem uśmiechu! Psst! Zajrzyj koniecznie na nasze najbliższe wydarzenia: https://kicket.com/wydarzenia/w/katowice/w/impro-silesia

--------------------------------------------------

🔴 Uwagi techniczne:

Ze względu na warunki techniczne i charakter wydarzenia nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci komfortowego miejsca siedzącego, jeśli przyjdziesz spóźniony.

--------------------------------------------------

🟠 Kim jesteśmy?

Kolektyw Impro Silesia to teatr improwizowany zrzeszający najlepszych improwizatorów Impro Silesia.

Członkowie kolektywu to improwizatorzy, zawodowi aktorzy i muzycy, absolwenci Szkoły Impro Silesia, a swoje umiejętności szlifowali na warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy, USA i Kanady. Występują m.in. na deskach Teatru Korez, Teatru Rozrywki czy Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

--------------------------------------------------

Źródło zdjęcia: Kamil Spisak

Realizacja

Impro Silesia

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetnie, że każdy może wyjść na scenę bez presji i spróbować sił w grach improwizowanych i często są mega zabawni. Prowadzący jest mega, prowadzi lepiej niż Bałtroczyk noce kabaretowe, a społeczność jest super otwarta.

  mo.....@gm...il.com / 27 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Kocham! Ten klimat, luźna atmosfera i świetny humor. Wszystko, czego potrzeba, by podładować baterie.

  gi.....@....pl / 16 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Najlepsze wydarzenie! Śmiałem się jak mało kiedy i można samemu wejść nawet jak się nic nie umie. Fajne wsparcie od stałych bywalców. Dzięki :)

  ag.....@gm...il.com / 16 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Super wydarzenie dla każdego! Na scenie często są osoby bez doświadczenia ( co widać:p) trzeba to wziąć pod uwagę , że nie jest to spektakl Impro Silesia a otwarta scena- fajne bo samemu można spróbować i nie trzeba tego robić idealnie! Na plus ludzie i klimat! Polecam!

  im.....@gm...il.com / 16 marca 2023

 • 10,0/ 10

  Bawiłam się wyśmienicie ! Super energia, bardzo luźno ale tez profesjonalnie :)

  Ol.....@gm...il.com / 16 marca 2023

Impro Silesia - Adres i dojazd

ul. Mielęckiego 6

https://www.improsilesia.pl/

Kup bilet