E-wykład online: Poniedziałki warszawskie.Warszawa z mapą wygląda inaczej Czy mapa prawdę Ci powie? (dr Paweł Weszpiński) - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

8,8 / 10

E-wykład online: Poniedziałki warszawskie.Warszawa z mapą wygląda inaczej Czy mapa prawdę Ci powie? (dr Paweł Weszpiński)

W mailu z potwierdzeniem zakupu otrzymają Państwo link do wykładu online na platformie ZOOM. Po kliknięciu w link otworzy się aplikacja ZOOM, a jeśli nie mają jej Państwo, to pojawi się komunikat z prośbą o bezpłatną instalację aplikacji na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Czy mapa prawdę Ci powie?

Mapa, jak każda inna opowieść (wszak mapa jest opowieścią), może nieść w sobie prawdę lub fałsz. Może informować o przestrzeni lub skrywać ją przed okiem czytelnika. A wszystko zgodnie z zamysłem autora, inicjatora, donatora, cenzora… Na wykładzie spotkamy się z opowieściami na różne sposoby prawdziwymi. Łączyć je będzie istniejąca i nieistniejąca przestrzeń Warszawy wpisana w plany miasta.

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawa narracja. super udokumentowana zestawieniami map - pomagało sobie uzmysłowić zachodzące w mieście zmiany

  d......@po...ta.onet.pl / 22 kwietnia 2022

 • 9,0/ 10

  Dobry mówca, konkretne przykłady przekonały mnie żeby mapom do końca nie wierzyć :)

  ko.....@gm...il.com / 12 kwietnia 2022

 • 8,0/ 10

  Duża fachowość i szczegółowość.

  kb.....@....pl / 22 kwietnia 2022

 • 8,0/ 10

  Bardzo ciekawe spotkania. Poszerzają wiedzę o Warszawie i pozwalają inaczej spojrzeć na miasto, które już znam . Dzięki temu jeszcze bardziej lubię to miasto, do którego przyjechałam mieszkać. Bardzo dużo ciekawych informacji i prezentowanych materiałów. Szkoda tylko, że w moim komputerze nie są one w takiej wielkości, w jakiej wolałabym móc je zobaczyć. Tu akurat wygoda uczestnictwa z domu jest minusem , Ale mimo tego z niecierpliwością czekać będę na kolejne spotkania.

  ko.....@po...ta.onet.pl / 12 kwietnia 2022

Muzeum Warszawy - VOD - Adres i dojazd

Rynek Starego Miasta 28-42
00-272 Warszawa

http://muzeumwarszawy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.