E-WYKŁAD CENTRUM INTERPRETACJI ZABYTKU: Neapol (dr Olaf Kwapis) - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

8,6 / 10

E-WYKŁAD CENTRUM INTERPRETACJI ZABYTKU: Neapol (dr Olaf Kwapis)

W Neapolu spotkamy się z dziejami jednego z bardziej intrygujących regionów południowej Italii, z historią miejsca, które od starożytności do dziś jest synonimem spełnienia marzeń o podróży życia. Na wykładzie przedstawimy topografię artystycznej Neapolu, w tym historii urbanistyki, architektury i kolekcji sztuki.

Cykl wykładów: NA OTWARCIE CIZ - MIASTO I JEGO MUZEUM

Po wielu tygodniach izolacji społecznej serdecznie zapraszamy do Centrum Interpretacji Zabytku Muzeum Warszawy. Przy ul. Brzozowej od czwartku, 4 marca, można ponownie oglądać stałą ekspozycję „Odbudowa Starówki”. Jednocześnie, w związku z inauguracją działalności po epidemicznej przerwie, zapraszamy na cykl wykładów o najcenniejszych kolekcjach sztuki, prezentowanych w miastach obecnych na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Wykłady, które poprowadzi historyk sztuki, dr Olaf Kwapis będą wstępem do zagadnień związanych z wyróżnionymi miastami i ich historią.

Czas trwania: 135 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetny i ciekawy wykład - pan Olaf Kwapis jak zawsze rewelacyjny.

  ab.....@po...ta.fm / 24 lutego 2022

 • 10,0/ 10

  Mimo, ze wykład trwał ok. 2 godz. to szkoda mi tych slajdów, które tylko przemknęły i nie zostały omówione. Ja z przyjemnością słuchałabym dalej.

  e......@gm...il.com / 01 lutego 2022

 • 6,0/ 10

  Technicznie duże niedociągnięcia Wykład sympatyczny, choć chaotyczny. Proporcjonalnie ilość dygresji zbyt duża w stosunku do tematu głównego. Nie polecam dla szukających informacji, polecam dla pasjonatów i już znawców tematu

  ed.....@ga...ta.pl / 14 marca 2023

Muzeum Warszawy - VOD - Adres i dojazd

Rynek Starego Miasta 28-42
00-272 Warszawa

http://muzeumwarszawy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.