Mała Malarnia online live - zdjęcie

Mała Malarnia online live

Zapraszamy na warsztaty pełne malarskich eksperymentów, dzięki którym dzieci i opiekunowie poczują się jak artyści w królewskiej malarni. Podczas zajęć powstaną niezwykłe dzieła sztuki, inspirowane obrazami z kolekcji Stanisława Augusta. Uczestnicy warsztatów odkryją wiele malarskich sekretów. Podczas każdego ze spotkań przeprowadzą artystyczne śledztwo, które pozwoli im odpowiedzieć na pytania, jakie obrazy z królewskiej kolekcji zostały przemalowane, a jakie zmniejszone, dlaczego niektóre dzieła były przycinane, a także co znajduje się na odwrocie płótna.

Dzieci i opiekunowie sprawdzą też, czym różni się malowanie miniatury od wykonania dzieła w wielkim formacie, a na koniec zlecą namalowanie swojego wymarzonego obrazu.

Link do spotkania zostanie przesłany na godzinę przed rozpoczęciem zajęć na adres e-mail, który użyty został do dokonania rezerwacji i opłaty za warsztaty.

Materiały: do przygotowania we własnym zakresie; lista materiałów przesłana zostanie na adres e-mail, z którego dokonana będzie rezerwacja

Dodatkowe informacje: (+48) 518 715 916

Program warsztatów:

8 listopada – Dzieło w miniaturze

Prowadzące:

Anna Zajda

Absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych ("Książka i literatura dla dzieci i młodzieży") na Uniwersytecie Warszawskim. Animatorka, autorka stref edukacji dla dzieci i koordynatorka warsztatów rodzinnych w Muzeum Łazienki Królewskie. Miłośniczka książek obrazowych i opowiadania bajek.

Monika Kawecka

Animatorka kultury i działań rodzinnych w Starej Kordegardzie. Uczestniczka projektów "Kulturalni Edukatorzy - Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury" i "Laboratorium Muzeum" oraz szkoleń realizowanych z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Rekonstruktorka historyczna związaną ze Stowarzyszeniem Historyczno-Edukacyjnym im. 7. Pułku Lansjerów Nadwiślańskich. Miłośniczka rękodzieła artystycznego oraz wszelkich form twórczej aktywności i ekspresji.

Regulamin warsztatów dostępny jest na stronie --> KLIKNIJ TUTAJ

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.