Wybierasz się do muzeum, na koncert lub na spektakl ? Zobacz krok po kroku, jak znaleźć najlepsze wystawy, koncerty, spektakle i inne wydarzenia kulturalne .
- Muzeum, teatr, koncert lub kino wyszukasz w górnym rozwijanym menu. W pierwszej kolejności wybierz miasto.
- Aby znaleźć bilety na wystawę, spektakl, koncert lub film , wybierz interesujący Cię zakres dat.
- Filtry umożliwiają też wybór konkretnych miejsc, dzięki czemu w prosty i szybki sposób kupisz bilety na koncert lub do kina, teatru czy muzeum.
- Wystawy, koncerty, spektakle i filmy możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
Bilety na wydarzenia z udziałem Paweł Tucholski
Paweł Tucholski
Aktor. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie oraz Studium Wokalnego w Poznaniu. Ma w swoim dorobku liczne role dramatyczne i muzyczne w stołecznych teatrach: Dramatycznym im. G. Holoubka (m.in. Mulnik w „Człowieku z La Manchy” M. Leigha i D. Wassermana, Doktor Pepys w „Szaleństwie Jerzego III” A. Bennetta, Paul w „Szóstym stopniu oddalenia” J. Guare’a, Hortensyo w „Poskromieniu złośnicy” W. Shakespeare’a, Ellen w „Braciach i siostrach” G. Stein, Śpiewak Femios w „Powrocie Odysa” St. Wyspiańskiego, Jim w „Operze żebraczej” J. Guya), Na Woli (w spektaklach Jerzego Satanowskiego „Rodzina Dreptaków” oraz „Śpiewniczek uśpionych kantyczek”), Prezentacje („Gra pozorów” J.C. Carniera, „Piosenki francuskie” i „Kabaret zaginionych facetów” – obydwa w reżyserii R. Szejda) oraz Kwadrat („Detektyw w Pomyśle na morderstwo” E. Taylora). Zagrał w wielu musicalach: „Chicago” J. Kadera i F. Ebba, „ Jekyll & Hyde” F. Wildhorna i L. Bricusse’a, „Shrek” D. Lindsaya-Abaire i J. Tesori, w widowisku muzycznym „Notre Dame l’histoire” oraz w „Nie ma miłości bez Solidarności”. Jest współzałożycielem i aktorem oraz współtwórcą kreacji zbiorowych w Teatrze im. A. Tisson. Ma w dorobku ponad dwadzieścia ról w filmach fabularnych i serialach telewizyjnych, zagrał też w kilku spektaklach Teatru Telewizji. Jest dwukrotnym laureatem wrocławskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej, głównej nagrody na Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym w Bydgoszczy (1987) za monodram „Bal w operze” J. Tuwima, oraz — również dwukrotnie — głównej nagrody na Festiwalu Teatrów Ogródkowych w Warszawie (w 1993 r. za przedstawienie „Nic nie jest takim jakim się wydaje”, a rok później — za spektakl „Niech się przędzie bajki nić”).
sb., 14.12, 19:00
Gwałtu, co się dzieje!