Michał Kirker - zdjęcie

Michał Kirker

8,8 / 10

381 oddanych głosów

Absolwent Państwowego Studium Wokalno - baletowego oraz Szkoły Aktorskiej SPOT. Więcej gada niż by tego chcieli jego koledzy z zespołu. Stara się żyć w zgodzie z maksymą "żyj tak aby niczego nie żałować" - wychodzi różnie. Współpracował między innymi z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Sztuk, Polskim Teatrem Historii czy Teatrem Żelaznym. Zawsze uśmiechnięty dający z siebie wszystko ekstrawertyk, który nie pogardzi czarnym humorem. Zajmuje się również tańcem, śpiewem oraz konferansjerką. "Gwiazda" amatorskiej ligi koszykówki ze statystykami na poziomie 2.4 pkt na 30 minut gry...
Często występuje w:
Spektakle z udziałem tego aktora:

Pocieszne wykwintnisie

Komedia

„Pocieszne Wykwintnisie” to najbardziej znienawidzona przez Francuzów molierowska sztuka. Dlaczego? Ostrze satyry godzi w prowincję, a ściślej w „ prowincjałki” – ich bezguście, pęd za modą, ale też piętnuje zadzieranie nosa tych ze stolicy…Wieczny podział na lepszy i gorszy sort! Paryżanie i pogardzana reszta. To świat, w którym nie można być sobą, „trza” przywdziać maskę kogoś lepszego. Jakże daleko jeszcze tym Francuzom do „wolności równości i braterstwa” Ale czy tylko im?

Szczegóły

Strategie małżeńskie

Komedia

Krótki opis spektaklu - piórem jego Twórców:

Scena Klasyczna Teatru Praska 52 ma zaszczyt przedstawić Państwu „Strategie małżeńskie" Maxa Frischa. Sztukę dotychczas nie wystawianą w Polsce! Czy małżeństwo jest możliwe? Czy pragnąc nowocześnie żyć, z poczuciem wolności własnej i wspólnej, potrafimy zaakceptować zdrady, czy choćby tej zdrady wyobrażenie? Czy trzymane w ryzach poprawności porywy serc i emocje nie wybuchną szaleństwem, wystawione na próbę zazdrości? W sytuacji kiedy system nie chce dać nam uzgodnionego rozwodu, czy odważymy się na drastyczne rozwiązania, by postawić na swoim? Czy odzyskana wolność i samotność będą nadal miały wartość? Czy porządni, wykształceni, kulturalni ludzie odważą się przyznać do swojej zwierzęcej natury...? Max Frisch stawia pytania.
Ciekawi Państwa jakie daje odpowiedzi? ZAPRASZAMY !!!

Szczegóły