Wystawa czasowa dla dzieci: "Fikaj z Koziołkiem Matołkiem" - zdjęcie

Wystawa czasowa dla dzieci: "Fikaj z Koziołkiem Matołkiem"

8.13
(141 ocen)
Koziołek Matołek obchodzi 90 urodziny. Pierwszy tom jego przygód ukazał się 14 grudnia 1932 roku. Z okazji jubileuszu Muzeum Karykatury w Warszawie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 do 8 lat na pierwszą w swej historii wystawę dla dzieci. Muzeum zamieni się w świat przygód Koziołka Matołka. W niedużym gmachu Muzeum stworzymy przestrzeń, w której swobodnie poczują się widzowie w wieku od 4 do 10 lat. Wystawa przyjmie formę drogi do Pacanowa, a zwiedzający dostaną zadania do wykonania. Będą musieli się przeciskać, przeskakiwać, zjeżdżać, czołgać, wyciągać, przyczepiać i wspinać. Oparcie narracji wystawy-gry o fabułę komiksu zostanie podkreślone poprzez wykorzystanie w przestrzeni muzeum oryginalnych kadrów i rysunków z przedwojennych wydań „Przygód Koziołka Matołka”. Podstawą do wystawy są materiały, które dostarczył Witold Tchórzewski – kolekcjoner, twórca prywatnego Muzeum Koziołka Matołka – współtworzonego w porozumieniu ze spadkobiercami Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. PRZYDATNE INFORMACJE: 1. Maksymalny czas przeznaczony na wizytę na Wystawie wynosi 2 godziny w określonych poniżej przedziałach czasowych. Wizyta rozpoczyna się od godziny podanej na bilecie (odpowiednio o 15.30 w środy, czwartki i piątki oraz o 10.00 lub 12.00 lub 14.00 lub 16.00 w weekendy). Na jeden przedział czasowy przypada maksymalnie 15 dzieci. 2. Bilety dotyczą wstępu i zwiedzania wyłącznie w przedziale czasowym, na który zostały zakupione. Nie ma możliwości pozostania dłużej, konieczne jest opuszczenie wystawy w momencie zakończenia się czasu. 3. Na wystawie wszystkie dzieci i dorośli przebywają wyłącznie w skarpetkach. Wchodzenie w butach oraz boso jest zakazane. 4. Regulamin zwiedzania wystawy znajduje się na stronie www.muzeumkarykatury.pl ___________________________________________________________________ UWAGA! Bilet wstępu dla opiekuna w cenie 1 zł do zakupienia w Muzeum Karykatury podczas wizyty na wystawie Fikaj z Koziołkiem Matołkiem. Grupy zorganizowane zainteresowane wstępem na wystawę prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem Muzeum Karykatury: info@muzeumkarykatury.pl lub telefonicznie +48 22 827 88 95 --------------------------------------------------------------------------------------------- Scenariusz wystawy: Michał Rzecznik Scenografia wystawy: Diana Marszałek Identyfikacja graficzna: Studio Elipsy Wystawa czynna od 7 stycznia do 19 marca 2023 Muzeum Karykatury, ul. Kozia 11 w Warszawie. Więcej informacji na stronie www.muzeumkarykatury.pl

Opinie naszych Widzów

(69)

10/10

Fajna zabawa dla najmłodszych.

ka.....@gm...il.com | 21.03.2023

10/10

Jako dziadkowie towarzyszący wnuczkowi w zabawie, mieliśmy z tego dużo radości. Koziołek Matołek jest bardzo lubianą przez nas postacią. Mieliśmy również okazję być z wizytą w Pacanowie. Oglądanie bajki, leżąc na poduchach - super relaks w tym zapędzonym świecie.

wa.....@ja...sz.info.pl | 20.03.2023

10/10

Wystawa kameralna, ale bardzo fajnie zorganizowana z przemiłą ekipą na wejściu. Fajnie, że takie bajki przewijają się w przestrzeni ogólnodostępnej i przypominają o sobie.

ba.....@gm...il.com | 20.03.2023

10/10

Ciekawy pomysł. Trzylatek bawił się świetnie:)

sa.....@gm...il.com | 15.03.2023

10/10

Mimo niewielkiej przestrzeni bardzo sprytnie wymyślone połączenie historii Koziołka matołka z zadaniami do wykonania. Pani na wejściu bardzo sympatyczna i troskliwa. Ogromny plus za wpuszczanie ograniczonej liczby dzieci, dzięki temu każdy mógł w spokoju się pobawić, nie było tłoku i hałasu. Świetny pokaz slajdów z czytaniem Koziołka w sali filmowej. Możliwość wędrowania między salą zabaw a pokazem w sali. Dzieci i dorośli zadowoleni!

a......@....pl | 13.03.2023

Wystawa czasowa dla dzieci: "Fikaj z Koziołkiem Matołkiem"

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne