STAND-UP MAGIC! - Iluzjonista Maciej Pęda

10.00
(7 ocen)
Iluzjonista Maciej Pęda w swoim show Stand-Up Magic, zabierze was w świat iluzji okraszonej suchym żartem i nietuzinkowym myśleniem. Pokaz iluzji dla dorosłych i dzieci. Wypełniony efektami, które będą bawić zarówno jednych jak i drugich, także dzieciaki szykujcie się na magię, a do starszych proponujemy pilnować zegarków i portfeli. Przedstawienie charakteryzuje się energią, swobodą, oraz doskonałym kontaktem z publicznością. W pełni interaktywne, angażujące w zabawę publiczność show. Gwarantujemy salwy śmiechu, zdumienie i szczęki na podłodze. Wydarzenie dedykowane dla dzieci 10+

Czas trwania: 45 minut

Występują

Iluzjonista Maciej Pęda czaruje odkąd tylko nauczył się chodzić. Budowane latami doświadczenie zaowocowało m.in. wielokrotnym mistrzostwem Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji, programem w telewizji Polsat pt. „Magicy z ulicy” , wzięciem udziału w największym show iluzji w Polsce pt. „Iluzjoniści Pierwsze Starcie” oraz dotarcie do półfinałów programu Mam Talent. Jego wizytówką jest nadludzka zręczność, za którą nie nadąży nawet najbystrzejsze oko. Niemożliwe załatwia od ręki, na cuda potrzebuje trochę czasu.

Opinie naszych Widzów

(2)

10/10

Wspaniałe show, dużo śmiechu - będziemy polecać znajomym! Super, że takie miejsce pojawiło się w Warszawie - coś nowego i świeżego :)

Ma.....@gm...il.com | 13.03.2022

10/10

Było extremalnie prześmieszne ! Gorąco polecam !

ms.....@gm...il.com | 12.03.2022

Zwiastuny

STAND-UP MAGIC! - Iluzjonista Maciej Pęda

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!