Przygody kota Filemona

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być kotem? Albo jak wygląda świat z kociej perspektywy? Wolałbyś być czarny czy biały? Na czym polega zabawa „w kotka i myszkę”? I czy łatwo zaprzyjaźnić się z kimś, kto wszystko wie najlepiej? Jedno jest pewne, jeśli jesteś tego choć trochę ciekawy, to „Przygody kota Filemona” są bajką dla ciebie. Pewnego dnia w domu Babci i Dziadka, gdzie mieszka wszystkowiedzący kot Bonifacy, pojawia się mały, biały kotek Filemon. Malec dopiero zaczyna odkrywać świat i uczy się wielu rzeczy: czym można karmić Ogień z pieca, jakie psoty lubi robić Wodnik z balii, jak oswoić noc. Jednak najtrudniejszym dla Filemona zadaniem okazuje się zdobycie sympatii Bonifacego. W pełnej przygód i piosenek historii mały kotek nauczy się, czym jest prawdziwa kocia przyjaźń. Spektakl pozwala zobaczyć otaczający nas świat oczami kota, gdzie domowe sprzęty mogą wydać się za duże, a ludzkie głosy mogą brzmieć dziwnie. Jednak nie ulega wątpliwości, że od kotów można się wiele nauczyć. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4. roku życia.

Czas trwania: 85 minut

Organizator: Teatr Baj

Występują

Marek Zimakiewicz

Filemon

Malwina Czekaj

Bonifacy, Plamiaki

Elżbieta Bielińska

Babcia

Andrzej Bocian

Dziadek, Ognik, Baniek Mydlany

Aneta Płuszka

Myszka, Wodnik, Plamiaki

Realizacja

Autorzy: Sławomir Grabowski, Marek Nejman Adaptacja i teksty piosenek: Aneta Wróbel Reżyseria: Agata Kucińska Scenografia: Anna Chadaj Muzyka: Sambor Dudziński Asystent reżysera: Andrzej Bocian

Opinie naszych Widzów

(3)

10/10

Super. Nawet dwulatek dobrze się bawil

e......@....pl | 22.02.2023

10/10

Fantastyczne przedstawienie, polecam każdemu z Państwa I wszystkim moim znajomym. Świetna scenografia , oświetlenie i dźwięk. Dzieciaki aż piszczały, dawno nie byłam na tak dobrym spektaklu.

pi.....@gm...il.com | 28.02.2022

7/10

Synowi spektakl się bardzo podobał i jego samego oceniam na 10. Odejmuję za bezsensowne 10 min intro przed oraz za przerwę. Takich rzeczy w trybie online w ogóle być nie powinno.

el.....@gm...il.com | 16.05.2021

Zwiastuny

Adres i dojazd

Teatr Baj, Duża Scena

ul. Jagiellońska 28, Warszawa

Przygody kota Filemona

Warszawa, Teatr Baj

sb., 10.02

11:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!