Los Impros Telenovelas — Namiętny spektakl impro! [18+]

🌶️Pochodzisz z biednej rodziny ale jesteś sexy? 🌶️To Twój zaginiony rzekomo martwy brat bliźniak? 🌶️Ty draniu! Kim jest esmeralda? 🌶️Odziedziczyłaś po moim ojcu całą naszą plantację kukurydzy? Szykujcie szyje na porządne impro zdradzanie i odziedziczanie! Odzyskajcie z nami nie swoją fortunę, zobaczcie zdradę, pasję, namiętność, ogień w oczach, krew w żyłach i po za nimi...? oraz jeszcze więcej knowań oraz zdrad niż w niejednej telenoweli! Rzucimy was na łoże improwizacji i krzykniemy wam prosto w twarz — TO BYŁO IMPROWIZOWANE, KOCHAMY WAS! A Z INNĄ PUBLICZNOŚCIĄ TO NIC NIE ZNACZYŁO! Trzymajcie się mocno bo przed wami — EL TELENOVELA DEL IMPRO!
 Spektakl komediowy w czysto absurdalnym wydaniu! Bo co może być lepsze od zwykłej telenoweli? TELENOWELA IMPROWIZOWANA! ————————————————————————————————— GDZIE: Schody Donikąd, Plac Solny 13, Wrocław Wydarzenie dla osób powyżej 18 roku życia BILETY W CENIE: - 25 zł - early birds online (tylko do piątku do godziny 19:00) - 30 zł - cena regularna online - 35 zł - cena biletów na kasie 30 minut przed spektaklem ————— ❤️ IMPROWIZOWANE PONIEDZIAŁKI ❤️ Jesteśmy zespołem komików, improwizatorów, opowiadaczy, słowem ludzi których zjednoczyła chęć opowiedzenia wesołej historii na scenie i zamienienia poniedziałku w trzeci dzień weekendu. Gramy co tydzień za każdym razem zaskakując tematem i formą. 🔥

Czas trwania: 90 minut

Organizator: Improwizowane Poniedziałki

Opinie naszych Widzów

(8)

10/10

Najzabawniejszy spektakl impro na jakim byłam. Wszystkim gorąco polecam. Mam nadzieję, że będzie grany częściej! :)

we.....@gm...il.com | 15.12.2023

10/10

Szukałam złota a znalazłam diamenty! Ostatni raz na improwizowanej sztuce byłam wiele lat temu, a ten występ przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Bawiłam się wspaniale i na pewno nie był to ostatni raz.

El.....@....pl | 11.12.2023

10/10

Najlepszy spektakl na jakim byłam! Improwizowane Poniedziałki to świetny zespół, który co tydzień dostarcza nam świetnej rozrywki, ale ten spektakl to petarda!! 🧨 🔥 totalnie odpięli wrotki, polecieli po bandzie w świetnym stylu 👏👏👏 polecam każdemu i więcej telenoweli per favore ❤️‍🔥

ju.....@gm...il.com | 8.12.2023

10/10

Bardzo mi się podobał spektakl. Byłam pod wrażeniem intencji aktorów. Trochę raziła mnie jednak duża liczba przekleństw;)

he.....@gm...il.com | 8.12.2023

10/10

Kolejny raz bawiliśmy się świetnie! Improwizowana telenowela powaliła nas na kolana. Orgia absurdu, acz z dozą prawdopodobieństwa (?) ;)

fr.....@on...et.pl | 28.11.2023

10/10

Jak zawsze sztosik! Uśmiałem się na maxa! Martyna ewidentnie wygrała impro tego poniedziałku :D

oc.....@gm...il.com | 5.04.2022

8/10

Jak dla mnie, bomba 😉

pu.....@gm...il.com | 5.04.2022

4/10

Średnie, może jeden żart mnie ubawił. Temat mógł być tak dobrze zrealizowany, niestety nie podołali. Przykro mi. Za cenę 15zł jakoś to przeżyję, ale straconych 90 minut już nie za bardzo.

ar.....@gm...il.com | 9.11.2021

Adres i dojazd

Improwizowane Poniedziałki,

Wrocław

Los Impros Telenovelas — Namiętny spektakl impro! [18+]

Wrocław, Improwizowane Poniedziałki

pn., 26.02

19:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!