„Księżycowo” to interaktywny spektakl dla rodzin z dziećmi do 3 roku życia inspirowany naturą i architekturą wyspy Lanzarote oraz twórczością Cèsara Manrique. Kolektyw Holobiont, laureat ostatniego „Polowania na motyle” w Teatrze Ochoty, to dwie artystki związane ze sceną tańca eksperymentalnego: Aleksandra Bożek-Muszyńska i Hanna Bylka-Kanecka. Bliska jest im idea umożliwiania dzieciom uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych wysokiej jakości już od najmłodszych lat. Dlatego do swojego projektu zaprosiły wybitnych twórców sztuki współczesnej: Alicję Bielawską, nominowaną do Paszportów Polityki w kategorii sztuk wizualnych, Michała Jacaszka, wielokrotnie nagradzanego twórcę muzyki teatralnej i filmowej oraz Bożenę Wydrowską, tancerkę i choreografkę specjalizującą się w tańcu vogue. Spektakl bez użycia słów, zapraszający do niespiesznego odkrywania wykreowanego świata, odpowiada na współczesny problem przebodźcowania. Budząc wyobraźnię i ekspresję uczestników, stwarza przestrzeń do rodzinnego spotkania i zacieśnienia więzi między dzieckiem i dorosłym. Uwaga: Zarówno dorosłych jak i dzieci prosimy o przyjście w stroju niekrępującym ruchów. W przestrzeń spektaklu uczestnicy wchodzą bez butów.

Czas trwania: 45 minut

Organizator: Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich

Realizacja

Twórcy: kolektyw Holobiont Koncepcja: Hanna Bylka-Kanecka Choreografia: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Hanna Bylka-Kanecka Kreacja i wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska, Bożena Wydrowska/ Hanna Bylka-Kanecka Muzyka: Michał Jacaszek Konsultacja scenograficzna: Alicja Bielawska Konsultacja świateł: Aleksandr Prowaliński Wykonanie scenografii i kostiumów: Lazy Studio Realizacja świateł: Zofia Krystman, Witold Juralewicz Realizacja dźwięku: Piotr Trojanowski, Maciej Witkowski Garderobiane: Magdalena Adamczyk, Ilona Giżycka Inspicjenci/montażyści: Marcin Chojnacki, Wiktor Korzeniewski Kierownictwo produkcji: Małgorzata Błasińska, Olga Stefańska

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

Magiczny spektakl przenoszacy dzieci i dorosłych na księżyc. Kreatywny i zrobiony pod dzieci: interesuje je i wciaga ale nie przebodzcowuje. Zrealizowany z pasją, jak również empatia i wiedza o dzieciach. Serdecznie polecam!

s......@ma...us.pl | 12.03.2023

10/10

Wspaniały spektakl, bardzo liczymy na kolejne.

Du.....@gm...il.com | 12.03.2023

10/10

Super spektakl dla maluchów. Dzieci były oczarowane :)

p......@gm...il.com | 12.03.2023

10/10

Bardzo fajnie wymyślony spektakl dla najmłodszych! Taniec, dźwięki, obiekty na sali które dzieci mogą dotykać, zwiedzać przestrzeń. Polecam!

to.....@gm...il.com | 9.03.2019

8/10

Najartystyczniejszy "najnaj" jaki widziałam, można zupełnie bezwiednie dać się wciągnąć księżycowej grawitacji, jej wolnemu flow.

an.....@gm...il.com | 25.02.2019

Adres i dojazd

Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich,

ul. Reja 9, Warszawa

Księżycowo

Warszawa, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich

nd., 28.01

11:00

-,-

sprzedaż zakończona

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!