Jazz w Łazienkach Królewskich | Włodek Pawlik Trio feat. Jan Maksimovič - sax (Litwa)

Zapraszamy na inauguracyjny koncert z cyklu "Jazz w Łazienkach Królewskich. Włodek Pawlik przedstawia". Już 6 maja 2023 r. w XVIII-wiecznym Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii wystąpią Włodek Pawlik Trio oraz gość specjalny – saksofonista Jan Maksimovič, zaliczany do najzdolniejszych litewskich twórców jazzu. Koncert "In Memoriam prof. Zbigniew Wawer. Włodek Pawlik Trio feat. Jan Maksimovič - sax (Litwa)" jest poświęcony pamięci prof. Zbigniewa Wawra, dyrektora Muzeum Łazienki Królewskie w latach 2017-2022 i pomysłodawcy cyklu. *** Tegoroczne koncerty pod patronatem Włodka Pawlika, laureata nagrody Grammy, to już trzecia odsłona cieszącego się dużym zainteresowaniem cyklu "Jazz w Łazienkach Królewskich". Koncerty te to jedyne w swoimi rodzaju połączenie miejsca ważnego dla polskiej historii z jazzem na najwyższym światowym poziomie. Usłyszymy znakomite kompozycje artysty, któremu na scenie w Teatrze Królewskim towarzyszyć będą wybitni muzycy oraz aktorzy. Miejsca nienumerowane.

Organizator: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie

Opinie naszych Widzów

(7)

10/10

Wczorajszy jazzowy koncert w Łazienkach Królewskich był niesamowity! Muzyka była wyjątkowa, a atmosfera była magiczna. Artyści byli bardzo utalentowani i wciągali publiczność w każdej piosence. Miejsce było piękne i dodawało koncertowi jeszcze większego uroku. Cały wieczór był niezapomniany i na pewno jeszcze tam wrócę na kolejny koncert.

ja.....@....pl | 7.05.2023

10/10

Świetna muzyka

jo.....@....pl | 7.05.2023

10/10

Koncert bardzo dobry. Dobrze dobrany repertuar. Fantastyczna sala oryginalnego XVIII wiecznego teatru. Jedynie mam uwagę do oświetlenia sceny. W czasie koncertu włączane były intensywnie świecące „kolumny”, które świeciły w stronę publiczności i praktycznie uniemożliwiały obserwację artystów.

rk.....@gm...il.com | 7.05.2023

10/10

Koncert wspaniały, Proszę o powtórkę.

ob.....@....pl | 7.05.2023

10/10

Wspaniala wspólność gry muzyków bez fałszu i delikatny podkład p.Pawlika

he.....@gm...il.com | 7.05.2023

10/10

Dałem maksymalną ocenę bo to Włodek Pawlik. Publiczność w trakcie koncertu zasłaniała oczy przed wyjątkowo agresywnym ledowym oświetleniem które było skierowane w stronę publiczności i niemiłosiernie męczyło oczy.. Nie wiem kto to wymyślił ale ten kto to zrobił powinien zmienić specjalność bo sztuka oświetleniowa jest dla niego wielką tajemnicą. Sam koncert rewelacja!

ma.....@gm...il.com | 7.05.2023

5/10

Wydarzenie pod względem muzycznym oceniam bardzo wysoko, natomiast pod względem organizacyjnym to była katastrofa. Mam na myśli światła, które wprost ze sceny oślepiały publiczność w ciągu trwania całego koncertu. Osoby starsze schylały głowę, zamykały oczy, aby nie być rażonym tym koszmarnym światłem. Nie mam pojęcia, czy ktoś to przetestował przed koncertem, ale wydaje się, że nikt. Byłam na setce koncertów, i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby świecić publiczności w oczy światłem non stop. Muzycy byli nie widoczni, a oczy po koncercie bolały jak wściekłe. Przyszłam na koncert patrzeć i słuchać. Gdybym chciała tylko posłuchać, puściłabym sobie płytę. Mam nadzieję, że na innych koncertach ten cudowny aspekt wizualny zostanie usunięty, i będzie się można delektować muzyką w sposób, jaki na to zasługuje.

sl.....@gm...il.com | 7.05.2023

Adres i dojazd

Muzeum Łazienki Królewskie,

ul. Agrykola 1, Warszawa

Jazz w Łazienkach Królewskich | Włodek Pawlik Trio feat. Jan Maksimovič - sax (Litwa)

Warszawa, Muzeum Łazienki Królewskie

Sprzedaż on-line zakończona: ustaw powiadomienie, aby dostać email, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Jazz w Łazienkach Królewskich | Włodek Pawlik Trio feat. Jan Maksimovič - sax (Litwa)

W tej chwili nie mamy dostępnych biletów, ale gdy się pojawią, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!