Elżbieta Wojnowska - Trzeba marzyć

8 stycznia na 19:00 zapraszamy na recital "Trzeba marzyć" Elżbiety Wojnowskiej - artystki niezwykle rzadko pojawiającej się na scenie. Zaśpiewa utwory do tekstów wybitnych poetów z muzyką m.in. Janusza Strobla, Włodka Pawlika, Kurta Weilla, Jacka Kaczmarskiego oraz kompozycje własne. Występuje od ponad pięćdziesięciu lat. Swoją sztuką przekazuje wrażliwość na świat, a niezwykła muzykalność, dbałość o słowo i kunszt wykonawczy pozwalają jej wykonywać z umiłowaniem każdy rodzaj muzyki: od pieśni przez piosenkę i balladę aż po improwizacje. Na scenie towarzyszy jej Jakub Lubowicz - wspaniały pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent i kierownik muzyczny stołecznego Teatru Roma . Bilety 50/60 zł (rzędy 1-3)

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

Poezja śpiewana w wykonaniu Pani Eli to majstersztyk. Sztuczny miód Agnieszki Osieckiej to mistrzostwo świata. Nikt poza Panią Elą tego lepiej nie zaśpiewa. Koncert kameralny w doborowym towarzystwie.

e......@wa...ma.pl | 11.01.2024

10/10

Obłęd ,Bajka na scenie!

ma.....@gm...il.com | 9.01.2024

10/10

Pani Elżbieta Wojnowska, ekspresyjna i sugestywna, jak zwykle pokazała niezwykłą wrażliwość muzyczną i literacką. Koncert bardzo mi sie podobał

an.....@gm...il.com | 25.04.2023

10/10

Rzadko już słyszany tak wysoki poziom przekazu, ekspresji i PRAWDY. Powiedzieć „uczta duchowa i intelektualna” to nic nie powiedzieć. Maestria Elżbiety Wojnowskiej i wirtuozeria pianisty zostaną ze mną na długo.

jo.....@gm...il.com | 30.11.2022

10/10

Wielka Elżbieta Wojnowska dała magiczny spektakl, wspaniała atmosfera ( jak zwykle w Kalinowym Sercu). Warto było!!! Polecam!!!!

ha.....@gm...il.com | 23.11.2021

Elżbieta Wojnowska - Trzeba marzyć

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!