Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Sfora | Muzyczne Kolonie: Unlearning

Rajgród
Ośrodek Wypoczynkowy Knieja i Energetyk

STUDIO WAM

Warszawa
Teatr WAM

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Matka

Warszawa
Teatr Ateneum

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Friends – the unauthorized musical parody

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

L’ITALIANA IN ALGERI / GIOACCHINO ROSSINI

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Prezent urodzinowy

Warszawa
Teatr Capitol

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

Santrofi (Highlife From Ghana) - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

Inkubator Osterwy - Stypa Filipa Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki

NAPIS

Warszawa
Teatr Ateneum

Mów mi Italiano!

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Winda do nieba

Warszawa
Teatr IMKA

Inkubator Osterwy - Trupa Rafaela Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Moje Ateneum

Warszawa
Teatr Ateneum

Hemar. Marchewka - próba generalizacji

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Łatwo nie będzie

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Hip Hop Festival Poznań 2024

Poznań
Malta

Koncert Flamenco La Puerta del Baile

Warszawa
PROM Kultury Saska Kępa

Inkubator Osterwy - alicJA Pokaz finałowy

Lublin
Teatr im. Juliusza Osterwy

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Racibórz
Dom Kultury "Strzecha" w Raciborzu

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Vanitas

Warszawa
Teatr Współczesny w Warszawie
Spektakl „Diva Show” mieści się w konwencji stand-upu. To historia mężczyzny ze zdiagnozowanym zaburzeniem osobowości „borderline”, narcystycznie uzależnionego od potrzeby akceptacji, marzącego o uznaniu i estradowym sukcesie. Nie jest to jednak, jak mogłoby się wydawać, historia drag queen. Opowieść o bohaterze jest czymś więcej – to obraz człowieka wychowywanego przez samotną matkę, w rodzinie pozbawionej czułości i bliskości. Człowieka, który od dziecka marzy o byciu gwiazdą. Z fantazji rodzi się własna kreacja Tiny Turner, będącej jego idolką. Osią spektaklu jest poszukiwanie własnej tożsamości seksualnej i płciowej – zmagania z odpowiedzią na pytanie kim, a może czym, jest bohater. Maćkowiak nie boi się interakcji z widzami, przez cały czas trwania spektaklu prowadzi z nimi momentami dowcipny, momentami poważny, dialog. Przeprowadza widzów od śmiechu, poprzez wzruszenie, do łez i – co najważniejsze - skłania do głębokiej refleksji nad własnym życiem.

Czas trwania: 110 minut

Występują

Realizacja

Autor: Kamil Maćkowiak Reżyseria: Kamil Maćkowiak Scenografia: Katarzyna Zbłowska
więcej+

Opinie naszych Widzów

(370)

10/10

Było super, Kamil jest świetnym aktorem. Pociągnąć samemu taką sztukę jest bardzo trudnym wyzwaniem. Prawdziwy emocjonalny rollercoaster.
więcej+

do.....@gm...il.com | 27.11.2023

10/10

Fantastycznie zagrany monodram z trescią, która bawi do łez, wzrusza i potrafi skłonić do gorzkiej refleksji.
więcej+

Kr.....@gm...il.com | 22.11.2023

10/10

Rewelacyjna zabawa. Super kontakt z aktorem. Dla mnie najlepszy teatr w mieście.
więcej+

re.....@....pl | 17.11.2023

10/10

Świetne przedstawienie! Trudne tematy i ubaw do lez - zdaje się, że połączenie niemożliwe, Zdecydowanie polecam!!!
więcej+

an.....@....pl | 17.11.2023

10/10

Tego nie da się opisać. Pełen profesjonalizm. Byłam na premierze 10 lat temu, później jeszcze 2 razy na Zachodniej. Po tylu latach wciąż śmieszy, wzrusza. Kamil wielki szacunek za to co robisz. Czekam na drugą część, ale niestety dopiero po nowym roku.
więcej+

ma.....@....pl | 16.11.2023

10/10

Byłam na prawie wszystkich spektaklach. Ten wywarł na mnie największe wrażenie. Niesamowite - to najlepszy komentarz. Pan Kamil Maćkowiak - Wielki Aktor - zaangażowanie w kontakt z publicznością niesamowite. Nigdy nie zapomnę tego wieczoru. Wielkie Brawa, Brawa....... Dziękuję za Super wieczór. Pozdrawiam serdecznie.
więcej+

ew.....@gm...il.com | 15.11.2023

10/10

Super przedstawienie. Bardzo emocjonalne
więcej+

iw.....@....pl | 15.11.2023

10/10

Cudowne, wspaniale zagrane przedstawienie. Trochę śmiechu i trochę łez
więcej+

ma.....@on...et.pl | 15.11.2023

10/10

Bawiłam się wspaniale, a Kamil Maćkowiak bezkonkurencyjny.
więcej+

gr.....@....pl | 14.11.2023

10/10

Spektakl fenomenalny. Pan Kamil nawiązuje bezpośredni kontakt z widzem. Świetny aktor, skwer głos. Pan Maćkowiak nie boi się wplatać prywatnych anegdot w czasie sztuki. Podziw za wytrzymałość w chodzeniu na szpilkach. To już drugi raz kiedy mogłam być na ostatnim spektaklu gdzie gra Pan Kamil.. Jest to niesamowite przeżycie, że uczestniczy się w ostatnich sztukach. Poprzednia sztuka, którą kończył grać Pan Kamil było Mayday wystawiane w teatrze Jaracza. Jestem pełna podziwu dla metamorfozy Pana Kamila w Divę. Ukłony dla charakteryzatorek. Ważne jest również to, iż Pan Maćkowiak nie trzyma się ściśle scenariusza i czasu. Co w moim przypadku jest na plus. Już nie mogę się doczekać kiedy pójdę. A Divę 2.
więcej+

fr.....@....pl | 14.11.2023

10/10

Spektakl super. Polecam niezdecydowanym. Idżcie na sztuki Kamila Mackowiaka . Naprawde warto !!!! Bylismy juz 2 razy i mamy kolejne bilety .😊
więcej+

Ma.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Jak zawsze, spędziłam w Waszym w teatrze wspaniały wieczór, Wczorajsza sztuka jednak przeszła moje najśmielsze oczekiwania i kompletnie wywaliło mnie z butów... "DIVA Show" to niezwykłe doświadczenie teatralne, które przenosi widza w fascynującą podróż przez świat ekstrawagancji, sztuki i muzycznego spektaklu. Pan Kamil Maćkowiak, znany z niezwykłego talentu aktorskiego (który miałam okazję zobaczyć na innych jego występach, np. Idiota, Zombi, 50 słów) i wielostronnych umiejętności artystycznych, prezentuje się w roli głównej gwiazdy tego niezwykłego widowiska. Pan Kamil Maćkowiak dosłownie błyszczy na scenie nie tylko jako aktor, ale również jako wokalista, tancerz i gospodarz całego show. Pan Kamil Maćkowiak nie tylko oczarowuje widzów swoim znakomitym aktorstwem, ale również zapewnia niezapomniane chwile za sprawą porywającego śpiewu i spektakularnych choreografii. Jego wszechstronność artystyczna błyszczy na scenie, a publiczność nieustannie jest zaskakiwana różnorodnością talentów, jakie prezentuje. W spektaklu "DIVA Show" dominuje energia, kreatywność, ale i ogromna dawka emocji. Melodramatyczne momenty przeplatają się z komicznymi historyjkami, anegdotami, a także fenomenalną interakcją z publicznością, tworząc zrównoważone widowisko, które zarówno rozbawi widza do łez, ale także dotknie jego najczulszych punkty i pozostawi z pytaniem.... Efekty dźwiękowe doskonale podkreślają każdy aspekt przedstawienia, dodając mu dynamiki i wzmocnienia emocjonalnego. "DIVA Show" to spektakl, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych produkcji teatralnych. Kamil Maćkowiak udowadnia, że jest nie tylko utalentowanym aktorem, ale również kreatywnym artystą, zdolnym połączyć różnorodne elementy sztuki w niezapomniane doświadczenie teatralne. Polecam każdemu, a ten, kto nie widział części 1, może tylko żałować. Ja z niecierpliwością czekam na część drugą !
więcej+

pg.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Fantastyczne !!!!❤️
więcej+

ha.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Nie mam słów, emocjonalny rollercoaster. Świetny występ!
więcej+

ka.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

Wspaniały spektakl, poruszył we mnie wszystkie możliwe emocje. Przeżyłam istne katharsis, będę polecać Divę każdemu, jak i cały Teatr Kamila Maćkowiaka.
więcej+

ka.....@gm...il.com | 14.11.2023

10/10

To była moja kolejna randka z Divą. Równie udana i niezapomniana. Podziwiam Kamila za błyskotliwość, charyzmę i wyjątkową relację z widzami. Doceniam poczucie humoru i poruszenie nawet niewzruszonych serc. Grażyna ;)
więcej+

bo.....@....pl | 9.11.2023

10/10

Spektakl super, żałuję że tak późno Go obejrzałam
więcej+

ew.....@....pl | 8.11.2023

10/10

Fascynujący Kamil Maćkowiak
więcej+

sy.....@....pl | 8.11.2023

10/10

Jak zawsze na najwyższym poziomie. Uśmiechnięta ale z refleksjami. Gra która nie zostawia obojętnym. Brawa dla P.Kamila.
więcej+

jo.....@on...et.pl | 7.11.2023

10/10

Ojej, jak to trudno ująć emocje i przeżycia w słowa! Spektakl wyjątkowy, poruszający, choć momentami zabawny, dający cały wachlarz przeżyć, emocji i wrażeń. Wyśmienita gra aktorska Kamila Maćkowiaka. Wieczór z tym spektaklem jest wyjątkowy.
więcej+

jo.....@on...et.eu | 7.11.2023

10/10

Super sztuka.
więcej+

an.....@tl...en.pl | 7.11.2023

10/10

Poprostu SZTOS ♥️ Kamil Maćkowiak jak zwykle na scenie przekonywujący do bólu, w fantastyczny kontakcie z publicznością. Świetnie wcielił się postać, aż trudno było uwierzyć że nie opowiadał o sobie. Cudnie, że mamy w Łodzi taki teatr, inny niż wszystkie, z repertuarem o ambitnych treściach, podanych w sposób inteligentny i przystępny. Teatr, który jednocześnie często bawi do łez. Dziękuję Kamil, że z nami jesteś i proszę o więcej♥️
więcej+

go.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Tak trzymać!
więcej+

st.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Wspaniały, zabawny i poruszający na zmianę, żonglujący emocjami bohatera i widzów Kamil Maćkowiak. Na scenie co trochę wybucha bomba uczuć, emocji i zjawisk targających bohaterem z zaburzeniami border Line. Wspaniała gra aktorska, a przewrotny pomysł na scenariusz i reżyserię spektaklu nadają mu dynamikę odzwierciedlającą zmienność nastrojów i stan psychiki osoby z zaburzeniem BL. Oprócz walorów artystycznych jest to sztuka z misją i przesłaniem zwiększającym świadomość i wiedzę społeczeństwa na temat Border Line, a bardziej ogólnie - neuroróżnorodności, podkreślająca jak ważna, potrzebna i w ogóle nie wstydliwa jest praca z psychologiem, psychiatrą czy terapeutą gdy człowiek potrzebuje wsparcia.
więcej+

fo.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Tego nie da się opisać trzeba zobaczyć
więcej+

bo.....@au...af.pl | 7.11.2023

10/10

Rewelacyjne przedstawienie, Kamil Maćkowiak zachwyca kunsztem aktorskim
więcej+

kw.....@po...ta.onet.pl | 7.11.2023

10/10

Gorąco polecam tą sztukę, wiele emocji.
więcej+

wi.....@po...ta.onet.pl | 7.11.2023

10/10

Wyjątkowy spektakl, który dotknął mnie tak głęboko, że wywołał u mnie stany lękowe. Niesamowite jak Kamil Maćkowiak potrafi wejść w umysł widza.
więcej+

sw.....@gm...il.com | 7.11.2023

10/10

Początek przedstawienia zaskoczył mnie bardzo, spodziewałam się tradycyjnego spektaklu teatralnego. Przyznam, że wcześniej wiedziałam tylko, jakie problemy będą poruszane na scenie, a nie w jaki sposób. Jednak kiedy pierwszy szok minął, udało mi się przestawić się na odbiór sztuki zaproponowany przez aktora. Jestem zauroczona i pełna podziwu dla Maćkowiaka. To co robi na scenie jest doskonałe.
więcej+

mi.....@....pl | 7.11.2023

10/10

Mistrzowskie aktorstwo🤩
więcej+

ag.....@gm...il.com | 6.11.2023

10/10

Na długo zostanie w mojej pamięci. Gratuluję pomysłu i wykonania.
więcej+

za.....@gm...il.com | 6.11.2023

10/10

Świetny spektakl, świetny aktor
więcej+

do.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Fenomenalna sztuka , zaskakująca , nieoczywista . Porusza wiele emocji od radości do wzruszenia. Pozostawia widza z tematami do przemyślenia i zatrzymania się na chwilę. Polecam szczerze wszystkim tym którzy chcą przeżyć coś poruszającego .
więcej+

mi.....@on...et.pl | 5.11.2023

10/10

Jak wszystkie spektakle u Maćkowiaka, spektakl był połączeniem zabawy z widzem, na kanwie dość ważnej i ciężkiej tematyki. Dawało to "złapanie oddechu" i umożliwiało zbilansowanie posiadanej już wiedzy na poruszany temat, odniesienie do znanych ludzi i sytuacji. Jak zwykle doskonale zagrane, zrobione super, choć nie lekkie, nie przygniatało.. Super, super, super.
więcej+

bm.....@on...et.eu | 5.11.2023

10/10

To nie tylko show. Spektakl zmusił mnie również do przemyśleń. Chętnie zobaczę go jeszcze raz, bo mam wrażanie , że nie wychwyciłam wszystkiego , co chciał nam przekazać odtwórca roli. A poza tym , myślę ,że każdy spektakl jest trochę inny, skoro to publiczność nadaje mu czasami kierunek. Urszula. PS Słowa uznania dla wizażystki. Stworzyła piękną twarz kobiecą!.
więcej+

ws.....@po...ta.onet.pl | 5.11.2023

10/10

Polecam. rewelacyjny Kamil Maćkowiak.
więcej+

ra.....@in...ia.pl | 5.11.2023

10/10

Jak zawsze super. Wspaniała gra aktorska i fajnie spędzony czas . Już czekamy na Diva 2.
więcej+

ka.....@gm...il.com | 5.11.2023

10/10

Mistrzostwo Aktorstwa
więcej+

sk.....@....pl | 5.11.2023

10/10

Zawsze wymagają od widza przemyślenia. Nie jest to komediowa papka.
więcej+

ff.....@ga...ta.pl | 4.11.2023

10/10

Nadal jestem pod dużym wrażeniem
więcej+

sz.....@....pl | 4.11.2023

Zwiastuny

Diva Show

Wydarzenie nie odbywa się w nadchodzącym czasie, ale gdy pojawi się nowy termin, damy Ci znać!

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!