Czarny papież

8.78
(9 ocen)
Adin, dwa, tri… Gwiazda telewizji lat 90-tych, charyzmatyczny uzdrowiciel, przyciągający przed ekrany miliony wraca do Polski – zapraszamy na seanse uzdrawiające do Teatru Rampa w Warszawie i Teatru Łaźnia Nowa w Krakowie. W trakcie rejestrowanego przez telewizję tournée Wielki Hipnotyzer na oczach widzów sprawi, że raty kredytów spadną, wygładzą się zmarszczki a siwe włosy pociemnieją! Uczestnicy seansu odmłodnieją i przeniosą się do Polski lat dziewięćdziesiątych – raju bioenergoterapeutów, radiestetów i telewizyjnego guru, uzdrawiającego biskupów, celebrytów i polityków: Anatolija Kaszpirowskiego. Daj się zahipnotyzować i poznaj sekret wiecznej młodości. Odkryj drzemiące w podświadomości moce i naucz się je wykorzystywać w miłości, pracy i biznesie. Hipnotyczny stand-up Andrzeja Konopki, to inspirowany książką Gabriela Michalika „Kaszpirowski. Sen o wszechmocy” seans magii i humoru, podczas którego jeden aktor na oczach widzów wcieli się w Anatolija Kaszpirowskiego a zahipnotyzowani widzowie w Marylę Rodowicz, Stana Tymińskiego, Lecha Wałęsę i inne postaci historyczne.

Występują

Andrzej Konopka

Opinie naszych Widzów

(5)

10/10

Andrzej Konopka wspaniały aktor, świetne przedstawienie. Jednocześnie można się pośmiać, powspominać dziecięce lata i "zapłakać" nad tym, w jakim świecie żyjemy teraz. Polecam.

ag.....@....pl | 28.05.2023

10/10

Jak mogę inaczej ocenić, jeśli występowałem na scenie :-) Kontakt Konopki z widownią idealny. Tylko wstęp z ekranu należy skrócić!!!

ww.....@....pl | 1.11.2022

10/10

Jedyna wada - za długi wstęp z ekranu. Konopka ma świetny kontakt z publicznościa

ww.....@....pl | 1.11.2022

9/10

Dobry standup - początek zbyt rozwlekły z telewizora - ponad 15 minut, a wystarczyłoby 5. Fajny kontakt z publicznością

ww.....@....pl | 31.10.2022

8/10

Bardzo ciekawe wydarzenie, które okazało się świetnie zintegrowane z wieczorem sylwestrowym. Śmieszne i udane żarty, które rozbawiły nas po pachy, a przy tym zawierały zrównoważoną ilość treści o wulgarnych aspektach. Rozpatrywany Targówek wcale nie musi taki tragiczny! Jeszcze tu wrócimy.

ko.....@ic...ud.com | 1.01.2023

Czarny papież

Brak terminów w najbliższym czasie

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!

Polecane spektakle i wydarzenia kulturalne