Olsztyn Green Festival 2024

Olsztyn
CRS Ukiel

ZEW się budzi festiwal 2024

Lesko
Stadion Miejski

Musicalowy Pamiętnik

Warszawa
Teatr WAM

Bitwa o Broadway

Gdynia
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Friends

Warszawa
Teatr Capitol

KALYANI School Edition

Warszawa
Teatr Syrena

Dreams

Warszawa
Teatr Capitol

GREASE

Warszawa
Scena Relax

Spaghetti Poloneze

Warszawa
Scena Relax

Wzrusz Moje Serce

Warszawa
Teatr Ateneum

#kopciuszek

Warszawa
Teatr Capitol

DIVA 2. Lament królowej

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Niesamowite przygody 10 skarpetek

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Moje Ateneum AGATA KULESZA

Warszawa
Teatr Ateneum

Abonament na szczęście

Warszawa
Scena Relax

Gaye Su Akyol - Jedyny Koncert w Polsce

Warszawa
Pardon, To Tu

NIENASYCENI

Warszawa
Garnizon Sztuki

Kuguar. Musical

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Cesarz

Warszawa
Teatr Ateneum

Once

Toruń
Teatr Muzyczny w Toruniu

Co Jest Grane Festival 2024

Warszawa
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

GRA

Warszawa
Garnizon Sztuki

FAIR PLAY bilety dla grup tel 669 694 949

Warszawa
Teatr WAM

Koncert jubileuszowy – Hity Bohema House!

Warszawa
Bohema House Teatr Ekologiczny

Cudowna terapia

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Sieradz
Sieradzkie Centrum Kultury

LA FINTA GIARDINIERA / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Totalnie szczęśliwi

Łódź
Teatr Kamila Maćkowiaka

CZARODZIEJSKI FLET. PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI / WOLFGANG AMADEUS MOZART

Warszawa
Muzeum Łazienki Królewskie

Pomoc domowa

Wrocław
Wrocławski Teatr Komedia

Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny

Bilety bez kolacji - 99 zł / Tickets without dinner - PLN 99
Alkohol do wymiany na napoje bezalkoholowe. / Alcohol to be exchanged for non-alcoholic drinks.
Po spektaklu muzyka taneczna. / After the performance, dance music.
Kolacja godz..19.00 spektakl godz.20.00. / Dinner at 7.00 p.m. performance at 8.00 p.m

Bilety z kolacją:
Kolacja I - Kiełbaski jagnięce na kamieniach lawowych, ryż, sałatka, deser, 100 ml wódki lub 200 ml wina /os (219 zł)
Kolacja II - Stek wołowy podawany na kamieniach lawowych z pieczywem i sałatka, deser, 100 ml wódki lub 200 ml wina /os (209 zł)
Kolacja III - Łosoś pieczony z kaszą kuskus i sałatka z sosem winegret, deser, 100 ml wódki lub 200 ml wina /os (199 zł)
Kolacja IV - Makaron penne z pomidorami i parmezanem, deser, 100 ml wódki lub 200 ml wina /os (169 zł)

Tickets with dinner:
Dinner I - Lamb sausages on lava stones, bread, salad, dessert, 100 ml of vodka or 200 ml of wine / person (PLN 219)
Dinner II - Beef steak served on lava stones with bread and salad, dessert, 100 ml of vodka or 200 ml of wine / person (PLN 209)
Dinner III - Baked salmon with couscous and salad with vinaigrette sauce, dessert, 100 ml of vodka or 200 ml of wine / person (PLN 199)
Dinner IV - Penne pasta with tomatoes and parmesan, dessert, 100 ml of vodka or 200 ml of wine / person (PLN 169)

ENGLISH BELOW --------------------------- „Burlesque Show" to spektakl wokalno-taneczny o charakterze odważnym, ekscytującym i pełnym energii. Opierając się na tradycji burleski, spektakl prezentuje połączenie kabaretu, tańca, śpiewu i humoru w widowiskowy sposób. Akcja spektaklu toczy się w stylowym wnętrzu, gdzie widzowie zostają przeniesieni do tajemniczego i uwodzicielskiego świata. Scenografia jest pełna kolorowych i iskrzących się elementów, które podkreślają atmosferę sztuki. Głównymi bohaterkami spektaklu są tancerki i wokalistki, które swoimi talentami i charyzmą wciągają publiczność w swój świat. Każda z artystek ma unikalny styl i osobowość, co przekłada się na różnorodność występów i niespodzianki na scenie. Wokalne występy są jednym z głównych elementów spektaklu. Wirtuozeria wokalna artystek prezentuje szeroki zakres muzyczny, obejmujący jazz, blues, rock'n'roll i inne gatunki muzyczne. Każda piosenka jest starannie dobrana i wykonana z pasją, aby oczarować publiczność i wzbudzić jej emocje. Również tańce są istotną częścią spektaklu. Tancerki burleski prezentują choreografie pełne zmysłowości, elegancji i dynamiki. Wykorzystują różne style tańca, takie jak kabaretowy, burleska, tango czy współczesny taniec, aby stworzyć widowiskowe i porywające sekwencje taneczne. Dodatkową atrakcją spektaklu są dowcipne dialogi, monologi i interakcje artystek z publicznością. Humor jest często używany do złamania napięcia i zapewnienia rozrywki. „Burlesque Show" to nie tylko spektakl artystyczny, ale także oda do kobiecości, wolności i odwagi. Przez połączenie ekspresji wokalnej, tanecznej i scenicznego uroku, spektakl stara się przekazać publiczności pozytywne przesłanie o pewności siebie i akceptacji swojej indywidualności. Podsumowując, „Burlesque Show" pełen blasku, zabawy i zapierających dech w piersiach występów artystycznych, przez połączenie muzyki, tańca i humoru, zapewnia niezapomniane wrażenia i transportuje widzów do magicznego świata burleski. Po spektaklu muzyka taneczna. Przedstawienia w innych terminach poza repertuarem są możliwe do realizacji dla grup powyżej 30 osób. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Burlesque Show" is a bold, exciting and energetic vocal and dance performance. Based on the tradition of burlesque, the show presents a combination of cabaret, dance, singing and humor in a spectacular way. The action of the show takes place in a stylish interior, where viewers are transported to a mysterious and seductive world. The scenography is full of colorful and sparkling elements that emphasize the atmosphere of the play. The main characters of the show are dancers and singers who draw the audience into their world with their talents and charisma. Each artist has a unique style and personality, which translates into a variety of performances and surprises on stage.

Czas trwania: 75 minut

Organizator: Teatr Cabaret w Krakowie

Realizacja

Reżyseria: Barbara Lorenzetti Choreografia: Natalia Milewska

Opinie naszych Widzów

(38)

10/10

Super występ.

le.....@gm...il.com | 28.12.2023

10/10

Cudne show, klimat niepowtarzalny!!!

wa.....@....pl | 28.10.2023

10/10

Spektakl świetny, dziewczyny tańczące pełne profesjonalizmu, część bardziej kontaktowała wzrokowo i mimicznie z publicznością, druga część zdecydowanie mniej, ale można na to przymknąć oko :) Panie śpiewające również rewelacyjne. Jednak największym hitem była Pani większych rozmiarów, która prezentowała taniec brzucha - Nubira? Według nas i według sali, ponieważ owacje dla niej powiedziały wszystko! Bardzo chętnie przeszłabym się jeszcze raz :) Jedyne moje uwagi skupiają się na różnicy pomiędzy kolacją, a spektaklem. Nie każdy wykupił możliwość posiłku, powinna być możliwość zamówienia czegoś na miejscu, nie tylko sama karta z napojami i alkoholami.

an.....@gm...il.com | 16.10.2023

10/10

Piękne kobiety, piękny śpiew i taniec! Polecam

li.....@gm...il.com | 4.09.2023

10/10

Super spektakl w unikalnej atmosferze wraz ze smaczną kolacją. Polecam każdemu

da.....@gm...il.com | 21.08.2023

10/10

Fantastyczne, profesjonalne tancerki i wokalistki, świetne stroje, atmosfera, oprawa muzyczna, sympatyczna konferansjerka! Jestem pod wrażeniem :) Była to moja kolejna wizyta w Teatrze Cabaret, i na pewno tam wrócę, na te wydarzenia, na których jeszcze nie byłem. To naprawdę wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa :)

kr.....@on...et.eu | 15.06.2023

10/10

Cudownie! Nie wiem żadnego innego podobnego miejsca! Koniecznie kupienie bilety z kolacją! My kupiliśmy bilety bez kolacji i pożałowaliśmy. Bo bardzo pysznie te kolacji wyglądały :) Śpiew, tance, Pani która prowadziła występ są super! Bardzo polecam! I planujemy wieczór już z kolacją ;)

fe.....@gm...il.com | 11.06.2023

10/10

Świetny spektakl, bawiłyśmy się doskonale, pieknie wykonane piosenki, rewelacyjne tancerki. Świetny pomysł na spędzenie wieczoru inaczej. Sam lokal i dania średnio ,ale rewia zrekompensowała wszystkie niedociągnięcia,

jb.....@....pl | 12.03.2023

10/10

Wspaniałą atmosfera. Pani Basia była królową show

Mo.....@gm...il.com | 11.03.2023

10/10

Przedstawienie niezwykle atrakcyjne, a tancerki imponująco, synchronicznie wykonywały tańce

be.....@....pl | 27.02.2023

10/10

Spektakl był udany, kolacja smaczna ...bawiliśmy sie bardzo dobrze. Pozdrowienia dla poznanych sympatycznych ludzi z"BRYGADY RR :)"

to.....@....pl | 13.02.2023

10/10

Świetna atmosfera, rewelacyjni wykonawcy. Bardzo dobry dobór piosenek. A występy taneczne super. Jedzenie Bardzo dobre.

ho.....@....pl | 18.12.2022

10/10

Swietna Zabawa. Nils atmosfera. Doceniamy wysilki Calego zaespolu dla gosci aby wieczor byl udany. Polecamy . Dzwikujemy

al.....@ya...oo.com | 14.11.2022

10/10

Prowadząca super, kokieteryjna i kobieca pełna seksapilu, wokalistki świetne, w pełni zaangażowane w to co robią, dziewczyny tańczące odlot,wiadomo młodość,uroda i talent, rewelacja. Jedynie do czego bym się lekko przyczepilia to taniec brzucha, nijak mi nie pasujący do całego charakteru i klimatu spektaklu. Ogólnie super,bardzo miły wieczór który chętnie kiedyś powtórzę.

ka.....@....pl | 29.10.2022

10/10

Bardzo dobra kolacja, miła atmosfera, super występ!!!! warte polecenia wydarzenie!

is.....@in...ia.pl | 14.10.2022

10/10

Super

Le.....@gm...il.com | 11.09.2022

10/10

Bardzo miło spędzony czas, występ oceniam wysoko! Polecam każdemu kto chce miło spędzić czas!!

ni.....@....pl | 17.08.2022

10/10

Rewelacja , super, świetne przedstawienie. W knajpie swojska, kameralna atmosfera. Pojechaliśmy tam specjalnie z Zagłębia. Jeszcze wrócimy.

ma.....@gm...il.com | 8.08.2022

10/10

Super wieczór pełen polecenia ….. bawiliśmy się wspaniale w niesamowitej atmosferze . Naprawdę czułeś się przeniesiony w czasie nie tylko dzięki występowi , ale całej aranżacji wnętrza kabaretu. Jak się uda , to na pewno wrócimy, bo do pokonania mamy tylko 600 kilometrów, ale warto … odwiedziny Krakowa to z pewnością łączy się z wieczorem w kabarecie . Super 👍

Ad.....@....de | 7.08.2022

10/10

Wspaniałe, piękne tancerki, cudny uśmiech Pani Asi i ciekawe wykonanie znanych utworów. Ja jestem zachwycony!

pn.....@gm...il.com | 10.07.2022

9/10

Swietna atmosfera w trakcie calej imprezy

go.....@ya...oo.co.uk | 25.06.2023

9/10

Występ godny polecenia. Z pewnością wrócimy na inne przedstawienia. Niestety duży minus za słabą widoczność, stłoczone stoliki nie pozwalają w pełni docenić występu. Kolacja i obsługa również niezbyt udane.

do.....@....pl | 3.10.2022

9/10

Wokal i tancerki rewelacja

ka.....@in...ia.pl | 27.06.2022

8/10

Bardzo dobrze przygotowane widowisko w stylu międzywojennym. Jesteśmy pod wrażeniem. Polecamy.,

Ko.....@....pl | 2.05.2023

8/10

Bardzo przyjemne doświadczenie. Panie śpiewające miały piękne głosy, tancerki dawały świetne show a na dodatek jedzenie było przepyszne. Kameralne miejsce warte odwiedzenia.

ol.....@in...ia.pl | 24.04.2023

8/10

Bardzo dobry występ taneczno wokalny. Jedzenie zimne i paskudne. W lokalu zimno, duże opóźnienie.

j......@gm...il.com | 28.12.2022

8/10

sympatyczny klimat, coś innego, bardziej kabarat niż burlesque. Brak drobiazgów, które spowodowałby wielkie WOW, np bielizna wystająca nieestetycznie z każdego kostiumu. Miły wieczór, ale niestety nie tak fajen wykonanie żeby chciało się cały repertuar zobaczyć,,,

a......@gm...il.com | 29.11.2022

7/10

Bardzo było przemiło. Lecja tańca brzucha wspaniała, miła obsługa i atmosfera.

na.....@gm...il.com | 28.12.2023

7/10

Mile spędzony wieczór.

re.....@....pl | 15.05.2023

7/10

Występ super, kolacja zdecydowanie do poprawy - dania wydawane po kolei, ale niesprawnie. Podczas gdy czesc gości zjadła już swoje, my dostałyśmy nasz posiłek pół godziny później. Czas się przez to potwornie wydłużał. Co do potrawy - zamówiłam makaron i myśle, ze jest to najlepsze danie do wyboru. Smakowo - super! Co do samego występu - z burleską ma to wspólnego tylko piosenki z filmu. Był to występ taneczno-wokalny. Główna prowadząca - petarda! Widać, ze zna się na rozrywce. Jeśli jednak macie ochotę przejść się na prawdziwa Burleske, są inne miejsca w Krakowie. I ostatni minus - ZIMNO!!

be.....@gm...il.com | 18.02.2023

7/10

Panie śpiewają i tańczą ladnie. Jest pare rzeczy, które trzeba dopracować jak np. Mimika twarzy podczas tańca niektórych Pań oraz ruch sceniczny śpiewaczek. Jakby scena była większa to razem z Paniami śpiewającymi mogłyby występować tancerki. Ale generalnie wydarzenie ciekawe, bawiliśmy się dobrze. Brawo dla Pani od tańca brzucha ! Nagłośnienie mogłoby być lepsze (za ciche i słabo wysterowane). Mikrofon śpiewaczek piszczał od czasu do czasu (chyba wchodził w rezonans).

Ar.....@gm...il.com | 13.11.2022

7/10

Ciekawe miejsce, nieźle jedzenie i występ który umili wieczór. A to wszystko w przyzwoitej cenie.

kr.....@gm...il.com | 14.10.2022

6/10

Spektakl świetny ale jedzenie pozostawia wiele do życzenia jak również personel/ obsługa do jego wydawania nie do końca "ogarnięty".

bo.....@gm...il.com | 7.01.2023

4/10

Niestety dużo jeszcze trzeba dopracować w tym przedstawieniu! Generalnie pomysł fajny, miejsce magiczne, tylko trzeba nad nim popracować. Trzymam kciuki za Was :)

ma.....@gm...il.com | 10.04.2023

1/10

It's not terrible, but funny, ridiculous and embarrassing. I have never seen a worse show. Old, terrible lighting, like a rural disco. Photo wallpapers with the eiffel tower look cheap. The artists themselves are not the worst, but the synchronicity, the costumes, the overall direction are a failure. It's embarrassing, it's a very low level. It was especially disappointing, since a few weeks ago I was at a show in Benidorm Palace for the same money, but it was a completely different level of service, this applies to both food and the show.

an.....@gm...il.com | 1.09.2023

1/10

Tragedia, ten kto był ten o tym wie. Nigdy więcej, surowe jedzenie i spektakl dla starych napalonych dziadków

do.....@....pl | 2.04.2023

1/10

Uważam, że w obecnych czasach tego typu przedstawienia wymagają poziomu w wielu dziedzinach: jakość usług gastronomicznych, rozrywkowych, lokalowych, higienicznych - wszystko uważam za bardzo niskie, płytkie, a przy tym cena, która wydawałoby się wymaga już czegoś więcej. Mnie brak słów - musiałabym używać niecenzuralnych. Miernota.

ma.....@....pl | 10.01.2023

1/10

Przedstawienie na najniższym poziomie niemające nic wspólnego z burleską. Obnażające wszystkie mankamenty artystek, strojów i miejsca oraz kuchni (serwowanie do stolika surowego mięsa na grilu przy braku wentylacji z zimnym nawiewiem w kark. Może dla ludzi którzy nigdy niczego w zakresie kultury i rozrywki nie widzieli

Dn.....@gm...il.com | 23.11.2022

Zwiastuny

Adres i dojazd

Teatr Cabaret w Krakowie,

Krakowska 5, Kraków

Burlesque - zmysłowy spektakl wokalno - taneczny

Kraków, Teatr Cabaret w Krakowie

cz., 02.05

19:00

od 99 zł

dostępne miejsca

cz., 09.05

19:00

od 99 zł

dostępne miejsca

pt., 24.05

19:00

od 99 zł

dostępne miejsca

śr., 29.05

19:00

od 99 zł

dostępne miejsca

Bilety dostępne do 02.05 godz. 17:00

Nasze benefity

Możliwość wymiany rezerwacji najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem

Powiadomienia o zmianie w repertuarze

Zwracamy pieniądze w 24h lub wymieniamy na inny termin w razie odwołania wydarzenia

Inne wydarzenia w tym miejscu

Nie wiesz na co się wybrać?

Zadzwoń do nas, pomożemy!