SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Aleja Gwiazd - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

8,4 / 10

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND - Aleja Gwiazd

“Jabłko i grzech - tak musi być (...) Tik potem tak: luz, potem blues..”

Tego wieczoru nie tylko cytat Zdzisławy Sośnickiej przypomni nam kolorowe, natapirowane, bogate muzycznie i stylistycznie lata 80’. Pamiętacie Queen? Bajm? Wham? a może Maanam? Prawdziwa Aleja Gwiazd. Dodajcie do tego taniec, burleskę, muzykę na żywo, konferansjera, wokalistów i ciuchy z PEWEXU, a lata 80’ wyświetlą się Wam na waszych oczach.

Najbardziej charyzmatyczna gwiazda polskiej sceny burleski Red Juliette i ekipa Show Burlesque Dance Live Band zapraszają na jedyne w Polsce, energetyczne, rzewnie poruszające, a zarazem TURBO szalone show wypełnione numerami powstałymi w świecie jeszcze nie skażonym plastikiem.

Szykujemy trwałą ondulację, wskakujemy w legginsy i zabieramy Was w podróż przez różnorodne style muzyczne.

Możliwość zamówienia drinków i kolacji a la carte.

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!

Kinga Malewska

Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej Polsce i nie tylko.

SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND- jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas trwania: 90 minut

Występują

Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska

Burleska: Red Juliette

Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak - Cieniu,

Piano - Sebastian Łobos,

Wokal - Kate Rex, Jakub Luboiński

Taniec i przygotowanie taneczne - Miss Erida

Taniec - Lady Karoline

Kontrabas - Ion Virlan,

Perkusja -

Saksofon i wokal - Jakub Luboiński

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Mega event polecam ten klub i te tematykę

  kr.....@gm...il.com / 07 czerwca 2023

 • 10,0/ 10

  Świetne wydarzenie! Zabawne, wzruszające, seksualne w odpowiedni sposób. Wspaniali artyści, wokaliści, tancerki, muzycy. Z chęcią wybiorę się jeszcze raz :)

  sz.....@gm...il.com / 28 maja 2023

 • 9,0/ 10

  Występy jak zawsze świetne. Fajnie też było zobaczyć nowych muzyków i ich debiuty w tym wydarzeniu. Aczkolwiek brakowało mi trochę burleski w burlesce. Trzy występy to trochę mało.

  ki.....@gm...il.com / 28 maja 2023

 • 5,0/ 10

  "Comedian" warm up act was really not good, it became borderline annoying. The rest was pretty good, can't complain

  ai.....@gm...il.com / 09 czerwca 2023

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

ul. Oławska 13, Wrocław

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet