IMPROKRACJA - Dama z chomiczką - komedia inspirowana obrazami - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

8,0 / 10

IMPROKRACJA - Dama z chomiczką - komedia inspirowana obrazami

Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni!

Zapraszamy wszystkich, zarówno koneserów sztuki, jak i tych, którzy byli w galeriach sztuki raz w życiu, na spektakl improwizowany inspirowany znanymi obrazami największych mistrzów malarstwa. Aktorzy każdorazowo inspirując się obrazem, przybierają pozę na scenie jak najbardziej podobną do oryginału. I od tego momentu odgrywają historie "co by było gdyby"... Gdzie pójdą Wioślarze po skończonym śniadaniu? Do kogo uśmiecha się Mona Lisa? Czy Uber Eats dojechał w końcu na Ostatnią Wieczerzę? Tego wszystkiego dowiecie się już w najbliższy wtorek w Vertigo!

Wstęp na spektakl dla widzów 18+.

.............................................................

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

REGULAMIN Lokal po godzinie 19:00 przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia. Osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na wydarzenia organizowane przez Vertigo Jazz Club & Restaurant

Czas trwania: 90 minut

Vertigo Jazz Club & Restaurant - Adres i dojazd

ul. Oławska 13, Wrocław

http://vertigojazz.pl/

Kup bilet